Renault talisman'ın gözü podyumda!(1/3)

Fransız araç üreticisi Renault'un lüks sınıfına giren yeni aracı Talisman, mart ayının başlaması ile birlikte Türkiye'de satışa sunulacak. 100 bin 500 Liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak olan Renault Talisman'ın hedefi ise D sınıfında podyuma çıkmak.

Renault talisman'ın gözü podyumda!(1/3)
Fransız araç üreticisi Renault'un lüks sınıfına giren yeni aracı Talisman, mart ayının başlaması ile birlikte Türkiye'de satışa sunulacak. 100 bin 500 Liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak olan Renault Talisman'ın hedefi ise D sınıfında podyuma çıkmak. Renault’nun lüks sınıftaki yeni aracı Talisman, mart ayı başından itibaren Türkiye’de de satışa sunuluyor. 100 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satılacak Talisman’ın hedefi ise, D sınıfında “podyum” görmek.

Otokolik - Levent Köprülü

Geliştirilme ve üretim aşamalarında, Renault-Nissan ittifakı ile Daimler Grubu’nun işbirliği yaptığı yeni Renault Talisman, Türkiye yollarına çıkıyor. Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar, geçen yıl 72 bin 600 adet D sınıfı sedan satıldığını hatırlatırken, fiyat ve özellikler açısından rekabetçi olacaklarını kaydetti. Talisman ile bu yıl hedeflerinin, “podyum” olacağını kaydeden Aybar, ”Podyumu hedefliyoruz. Filolar için görüşmelerimiz var, ancak bu aracın, özellikle perakende müşterileri tarafından tercih edileceğini tahmin ediyoruz. Satışa çıkmadan 30’un üzerinde talep aldık” dedi.


Sadece dizel
Geniş iç mekanı ve orta konsoldaki tablet benzeri ekranıyla dikkat çeken Talisman, Türkiye’de sadece dizel motor seçenekleriyle satılacak. 1.5 lt (110 HP) ve 1.6 lt (130 ve 160 HP) dizel motorları bulunan Talisman, 1.5 lt dışında diğer seçeneklerde otomatik vitesle alınabiliyor. 1.5 lt motorun EDC seçeneği ise yılın ikinci yarısında olacak.
“Touch” ve “Icon” donanım paketleriyle satılacak Talisman’ın donanım listesi ise bir hayli uzun.


Renault'nun lüks sınıftaki yepyeni aracı Talisman, mart ayı başından bu yana Ülkemiz'de de piyasaya sunuluyor. 100 bin 500 TL'den başlayan ücretlerle satılacak Talisman'ın hedefi ise, D sınıfında "podyum" görmek.


Geliştirilme ve imalat evrelerinde, Renault-Nissan ittifakıyla Daimler Grubu'nun işbirliği yaptığı yepyeni Renault Talisman, Ülkemiz yollarına çıkıyor. Renault Mais Evrensel Müdürü İbrahim Aybar, geçtiğimiz yıl 72 bin 600 tane D sınıfı sedan satıldığını hatırlatırken, fiyat ve özellikler tarafından rekabetçi olacaklarını belirtti. Talisman ile bu yıl hedeflerinin, "podyum" olacağını kaydeden Aybar, "Podyumu amaçlıyoruz. Filolar amaçlı müzakerelerimiz var, fakat bu Otomobilin, bilhassa perakende müşterileri aracılığıyla seçim edileceğini ihtimal ediyoruz. Piyasaya çıkmadan 30'un üstünde istek aldık"dedi.


Sadece dizel
Geniş iç mekanı ve ortada konsoldaki tablet gibi ekranıyla değinen Talisman, Ülkemiz'de yalnızca dizel motor seçenekleriyle satılacak. bir.5 lt (bir10 HP) ve bir.6 lt (bir30 ve 160 HP) dizel motorları yer alan Talisman, bir.5 lt dışarısında öbür seçeneklerde otomatik vitesle alınabiliyor. bir.5 lt motorun EDC seçeneği ise senenin 2. yarısında olacak.
"Touch" ve "Icon" donanım paketleriyle satılacak Talisman'ın donanımsal özellikleri ise tek hayli uzunca.
Anahtar Kelimeler:
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yapılan yorumlarda tüm kullancılar yaptıkları yorum ve paylaşımlardan sorumlu tutulur.Herhangi bir suç teşkil edebilecek yazı veya yorumlarda kişi kendisi sorumlu olmaktadır.