17.01.2017 Reina saldırganı yakalandı!

2017 Yılbaşı gecesi Reina'da katliam yapan saldırgan yakalandı!

17.01.2017 Reina saldırganı yakalandı!

Reina katliamında flaş gelişme... Yılbaşı gecesi Reina'ya saldıran terörist Abdulkadir Masharipov İstanbul Esenyurt'ta düzenlenen bir operasyonda oğlu ile birlikte yakalandı. Reina'ya saldıran terörist yılbaşı gecesi 39 kişiyi öldürmüştü.

Reina saldırganı yakalandı!

Yılbaşı gecesi Reina'da 39 kişiyi katleden 'Abu Muhammed Horasani' kod isimli Abdulkadir Masharipov İstanbul'da yakalandı. Esenyurt'ta düzenlenen operasyon sonucunda yakalanan teröristin yanında oğlunun da bulunduğu öğrenildi. Teröristin sağlık kontrolünden sonra Emniyet'e getirileceği öğrenildi.


KIRGIZ ARKADAŞININ EVİNDE YAKALANDI İçişleri Bakanlığı tarafından 17 gündür Türkiye'nin dört bir yanında aranan terörist Masharipov, bu akşam düzenlenen operasyonla Esenyurt'ta saklandığı evde yakalandı.

Masharipov ile ilgili son olarak Silivri'de operasyon düzenlenmişti. Silivri'de teröristle bağlantılı evde yapılan aramalarda 150 bin dolar para ele geçirilmişti. Paranın, Reina katliamı karşılığında saldırganı verileceği ancak yoğun operasyonlar nedeniyle ulaştırılamadığı belirtilmişti.


Anahtar Kelimeler:
Reina
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yapılan yorumlarda tüm kullancılar yaptıkları yorum ve paylaşımlardan sorumlu tutulur.Herhangi bir suç teşkil edebilecek yazı veya yorumlarda kişi kendisi sorumlu olmaktadır.