03.01.2017 Zuhal Topal'da Damat adayı Hanife'ye iyi bir ders verdi!

Hanife için şuana kadar kendisine gelen tüm adaylara laf cambazlığı yaptığını söyleyen damat adayı, bakalım bana ne yapabilecek dedi.

03.01.2017 Zuhal Topal'da Damat adayı Hanife'ye iyi bir ders verdi!

Star TV'de yayınlanan Zuhal Topal'ın kendi adını taşıdığı ve sunduğu evlilik programına katılan damat adayı Güney, gelin adaylarından Hanife'ye talip oldu.
Oldukça düzgün ve kaliteli cümleler kurarak stüdya da farklı bir etki yarattı. Locada yer alan bazı adaylar Hanife'ye gelen damat adayı Güney'e tepki gösterse de, o kendisini hiç bozmayarak sakin tavırları ile üzerindeki tepkileri kolayca dağıttı.
Reklam arasında Hanife babasının aradığını ve "sen kabul etsen dahi ben kabul etmiyorum" dediğini belirterek kendisine gelen damat adayı Güney'e olumsuz cevabı verdi. 
Bu karar sonrası açıklama yapan damat adayı Güney şu sözlerle prorama veda etti.

Zuhal Topal Hanife'yi trolleyen damat adayı ne dedi:

"Şuana kadar kendisine gelen tüm adayları laf cambazlığı ile alt etmeyi başaran Hanife için birde ben geleyim dedim bakalım bana ne yapabilecek"
bu sözler sonrasında bozulan ve yerine geçen 21 yaşındaki gelin adayı Hanife için damat adayı Güney ona iyi bir ders verdi. Hanife bu olaydan ders çıkartabilecek mi oda ayrı konu. Kısacası damat adayı Güney her kuşun eti yenmez, insanları laf cambazlığı yaparak alay konusu haline getirme demek istedi.


Anahtar Kelimeler:
Star TVZuhal TopalHanife
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yapılan yorumlarda tüm kullancılar yaptıkları yorum ve paylaşımlardan sorumlu tutulur.Herhangi bir suç teşkil edebilecek yazı veya yorumlarda kişi kendisi sorumlu olmaktadır.