Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Evlendi

Program yapımcısı Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı, Fransa'nın Marsilya kentinde sade bir törenle dünya evinde girdi.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Evlendi

TV8 kanalının sahibi ve onlarca farklı eğlence programının yapımcısı Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı 18 Eylül 2017 tarihinde sade bir törenle evlendi. Fransa'nın Marsilya kentinde yer alan Türk Konsolosluğu'da gerçekleşen nikah töreninde çiftin şahitliğini Esat Yontunç ve Kübra Subaşı yaptı. Yeni evli çift, evliliklerini 18 - 19 Eylül tarihlerinde bir dizi etkinlikle kutlayacak. 

8 yıldır birliktelikleri süren ve bir çocuk sahibi olan çift, özel bir helikopterle Marsilya'ya geldi ve Konsolosluk binasında nikahları kıyıldı. Nikah sonrasında ise  aynı helikopterle St. Tropez'e döndüler. Yarın düğün için Cave isimli gece kulübünde düğün için düzenlenen partide eğlenecekler. Şeyma Subaşı, kişisel sosyal medya hesabında paylaştığı resimlerle giydiği elbiseyi, nikah pastasını ve Acun Ilıcalı ile birlikte çekildiği resimleri paylaştı. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yapılan yorumlarda tüm kullancılar yaptıkları yorum ve paylaşımlardan sorumlu tutulur.Herhangi bir suç teşkil edebilecek yazı veya yorumlarda kişi kendisi sorumlu olmaktadır.