Beyaz Show Başladı, Beyazıt Öztürk Nişanlanıyor!

Beyaz Show dün gece yeni oluşturulmuş formatı ile TV ekranlarına merhaba dedi. Beyazıt Öztürk programda çarpıcı bir açıklama yaptı ve bu açıklama Beyaz hayranlarında şok etti daha sonra kahkahaya boğdu.

Beyaz Show Başladı, Beyazıt Öztürk Nişanlanıyor!

Beyaz Show dün gece yeni oluşturulmuş formatı ile TV ekranlarına merhaba dedi. Beyazıt Öztürk programda çarpıcı bir açıklama yaptı ve bu açıklama Beyaz hayranlarında şok  etti daha sonra kahkahaya boğdu.

Yeni formatı ile dün gece ekran karşısına gelen Beyaz Show, bilinenin  aksine bant yayını ile ekrandaydı. Beyaz Show programında konuk olarak dün gece Hakan Altun, Öze Ulusoy, Ayla Çelik, Simge Sağın ve Serenay Sarıkaya katıldı. Beyaz'ın "iki ay sonra bende artık nişanlanıyorum" sözüne seyirciler dahil tüm konuklar şaşkınlıkla karşıladı.

Geçen sene Ayşe Öğretmen ile talihsiz bir durum yaşayan Beyaz Show, yayın akışına mecburi ara vererek yayından kaldırılmıştı. Bunun üzerine yeni bir format ile Beyaz Show tekrar yayın hayatına başlayacak açıklamasını Beyazıt Öztürk yapmıştı. Beyaz Show çekimlerini Berlin'de yapan ekip, Sevilen şov programını dün gece bant yayını ile Kanal D' de yayınladı.

Beyaz programa çıkar çıkmaz seyircilere çok önemli bir açıklama yapacağını belirterek merakları kendi üzerine çekmişti. "2 ay sonra nişanlanıyorum" diyen Beyazıt Öztürk, salonda beklediği tepkiyi alarak hayranları tarafından alkışlarla kutlandı.

Anahtar Kelimeler:
Beyaz ShowBeyazıt Öztürk
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yapılan yorumlarda tüm kullancılar yaptıkları yorum ve paylaşımlardan sorumlu tutulur.Herhangi bir suç teşkil edebilecek yazı veya yorumlarda kişi kendisi sorumlu olmaktadır.