Kısmetse Olur'da Hazal ve Semih Çiftinden Şok Karar! Eleme Gecesi İzle!

Kısmetse Olur'da Hazal ve Semih aşkı sallantıda mı?

Kısmetse Olur'da Hazal ve Semih Çiftinden Şok Karar! Eleme Gecesi İzle!

Kısmetse Olur programında final gecesi yarışmacılar adeta şok edici bir durumla karşılaştı. Seyirci ve yarışmacı oyları sonrasında eleme tahtasına adı yazılan kişi evin popüler gelin adayı Hazal, biranda kendini yarışma dışı bularak eve veda etmek durumunda kaldı.

Bu durum karşısında gelinler evi elenen yarışmacı Hazal için gözyaşlarına boğuldu. Erkekler evinde de hüzünlü bir hava vardı. Çünkü elenen gelin adayı Hazal’ın sevgilisi Semih’te gidecekti?


semih ve hazal


Eleme Gecesi izle - Video

Semih elendi mi?

İzlemeyeniler için tekrar edelim, Semih elenmedi fakat sevgilisi olan Hazal eğer elenirse bende bu evden giderim, durmamın hiçbir manası yok dedi. Elenen isim olarak Hazal erkek evine veda etmeye gittiğinde Semih’te hazırlığını yaptı ve Hazal ile birlikte el ele tutuşarak Kısmetse Olur evinden ayrıldılar.

Not: Kısmetse olur evinin kuralını “kendi isteği ile evden ayrılan yarışmacı kesinlikle tekrar geri gelemez” ihlal eden Semih, bir daha bu eve asla geri gelemeyecek!

Semih’e kimse ulaşamaz oldu!

Kısmetse Olur evine rest çekerek sevgilisi Hazal ile ele ele ayrılan Semih, ertesi gün Hazal’ı hiç aramadı, hatta Semih’e kimse ulaşamadı. Kızlar çetesinin yaptığı istihbarat sonucu Semih, arkadaşı olan daha önce Kısmetse Olur evinden elenen damat adayı Kibar Şahin ile Kıbrıs’ta tatil yapıyor olduğu kanıtlandı. Hazal için Kısmetse Olur programından ayrılan Semih’in, 1 hafta boyunca Hazal’ı hiç aramaması program sunucusu Seda Akgül başta olmak üzere tüm yarışmacıları şoke etti.Hazal’dan Semih’e sert cevap!

Bu durum karşısında daha fazla sessiz kalamayan Hazal, sosyal medya hesaplarından Semih ile birlikte çekilmiş olan tüm fotoğraflarını sildi. Bu olay sonrası halkın favori seçtiği Semih ve Hazal çiftinin tamamen ayrıldığı kesinleşti. Hazal bu fotoğraf silme etkinliğini yaparken tamda bu dakikalarda Semih’ten sosyal medyadan açıklama yaptı.

 

Semih kendisine yönelik iddiaları şu sözler ile açıkladı

Bu açıklamanın ardından Hazal, sosyal medyadan silmiş olduğu Semih ile beraber olduğu fotoğrafları tekrar yükledi (Hani silmişti? Hatun kafası işte diyecek söz yok). Az önce tamamen ayrıldığını düşündüğümüz favori çift, bu açıklamalar sonunda tekrar bir araya geldiler.

Peki şimdi ne olacak?

Yarışma kurallarına aykırı davrandığı için diskalifiye olan Semih, Kısmetse olur evine Hazal dönse dahi kendisi giremeyecek. Bu durumda bizim yorumumuz, eğer çift gerçekten bir birini seviyor ve ciddi bir ilişki yaşıyorlarsa, dışarıda da evlenebilirler.

Anahtar Kelimeler:
Kısmetse OlurSemihHazal
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yapılan yorumlarda tüm kullancılar yaptıkları yorum ve paylaşımlardan sorumlu tutulur.Herhangi bir suç teşkil edebilecek yazı veya yorumlarda kişi kendisi sorumlu olmaktadır.