Mehmet Ali Erbil'in son sağlık durumu nedir?

Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil alınan bilgilere göre dün akşam saatlerinde rahatsızlanarak İstanbul Maslak Acıbadem hastanesine kaldırıldı. Yapılan tedavisinin ardından taburcu edilen Mehmet Ali Erbil şu an evinde istirahat ediyor.

Mehmet Ali Erbil'in son sağlık durumu nedir?

Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil alınan bilgilere göre dün akşam saatlerinde rahatsızlanarak  İstanbul Maslak Acıbadem hastanesine kaldırıldı. Yapılan tedavisinin ardından taburcu edilen Mehmet Ali Erbil şu an evinde istirahat ediyor. Mehmet Ali Erbil'in asistanı Perim Hanım ünlü şovmen için şu sözleri dile getirdi;

Mehmet bey şuan evinde dinleniyor ve sağlık durumu da oldukça iyi. Hastaneye kaldırılmasında geçmiş dönemdeki rahatsızlığıyla ilgili alakalı bir yok. Yaşı 60 olan Mehmet Ali Erbil geçtiğimiz yıllarda 'Kaçış Sendromu' isimli hastalığına yakalanmıştı. Mehmet Ali Erbil, 8 Şubat 1957 yılında İstanbul'da doğdu. Dedesi Kürt Şeyh Es'edê Erbîlî 1835 yılında Erbil'de doğmuş ve sonradan İstanbul'a göç etmiştir ve Menemen olaylarına karıştığı için idam edilmiştir.

Alınan bilgilere göre Erbil, hastaneye ishal şikayeti ile gitmiş ve gıda zehirlenmesi olduğu gözlemlenmiştir. Gerçi ülkemizde son günlerde ishal vakaları oldukça sık görülmektedir. Başkent Ankara’da şebeke suyu yüzünden rahatsızlanan ve mikrop kapan bir çok vatandaşımız bulunmaktadır.

Konumuzu toparlayacak olursak ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’e acil şifalar dileriz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yapılan yorumlarda tüm kullancılar yaptıkları yorum ve paylaşımlardan sorumlu tutulur.Herhangi bir suç teşkil edebilecek yazı veya yorumlarda kişi kendisi sorumlu olmaktadır.