Pascal Nouma: Ne evliliği kardeşim ! Hayırdır?

Nouma Zuhal Topal İzdivaç Programında Evlenecek Mi?

Pascal Nouma: Ne evliliği kardeşim ! Hayırdır?

Nouma Zuhal Topal İzdivaç Programında!

Zuhal Topal sunucusu olduğu izdivaç programında ekranlara seslenerek, Eski Beşiktaşlı yıldız futbolcu Pascal Nouma aramıza yani programa katılar taliplerini arayacak dedi. Ancak bunun gerçek olmadığını Eski futbolcu Twitter hesabından şu sözlerle açıkladı.
Geçtiğimiz hafta içerisinde Zuhal topal programında kısa bir Pascal Nouma VTR’si yayınladı. Bu kısa videoda Eski Beşiktaşlı futbolcunun izdivaç programına katılacağı ve ilk talibi ise kısa süre içerisinde stüdyomuzda olacak denildi.

Pascal Nouma'ya Kim Talip Oldu?

Yayının sonuna kadar bu video Star TV ekranlarından hiç kaldırılmadı. Ancak akşam saat 19:00 sularında yayın sonra ermeye yakın gerçek açıklandı. Pascal her şeyin bir oyun olduğunu ve Zuhal Topal ile samimi arkadaş oldukları için ona şaka yaptım dedi.

 

Eski Beşiktaşlı yıldız oyuncu Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı : "Ne evliliği be kardeşim, Zuhal benim kankam, yeni yıl mesajı istedi, ben de muzurluk yaptım, ne evlenmesi, ne programı" diye konuyu kapattı.Anahtar Kelimeler:
PascalNomuma
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yapılan yorumlarda tüm kullancılar yaptıkları yorum ve paylaşımlardan sorumlu tutulur.Herhangi bir suç teşkil edebilecek yazı veya yorumlarda kişi kendisi sorumlu olmaktadır.