Sırt üstü yatmanın faydasını bilseniz...(5/6)

Yaşlanma aslında genç yaşta başlıyor. Kemikler yavaş da olsa erimeye, kaslar form kaybetmeye ve kolajen üretimi azalmaya başlıyor. Yaşlanmaktan kaçamayız fakat küçük tedbirler geciktirebilir, bunun için sırt üstü yatın...

Sırt üstü yatmanın faydasını bilseniz...(5/6)
"Herkes yaşının iyisi olabilir. Bunun için öncelikli olarak her zaman tedbirli olmak, dikkat etmek, kırışıklıklar oluşmadan önlemler almak gerekiyor. Eğer günlük yaşantınız içerisinde bedeninize ve yüzünüze ufak tefek yaşlanma karşıtı davranışlar eklerseniz, bunu başarmanız mümkün. Söz gelimi, her şeyden evvel sırt üstü yatın. Genellikle yüzüstü yatmayı severiz fakat yüzüstü yatış pozisyonu, özellikle yüzün yerçekimine boyun eğmesi demek. Günde ortalama 7-8 saat uyuduğumuzu düşünürsek, sırt üstü yatmayı alışkanlık haline getirirseniz, cildinizdeki kırışıklıkların oluşmasını da bir nebze engellemiş olursunuz. Ayrıca yatılan odanın karanlık olmasına ve elektronik herhangi bir cihazın da odada bulunmamasına dikkat edin" diye konuştu.

KIRIŞIKLIKLAR BAŞLAMADAN TEDBİR ALIN


"Yaşlanma aslında 25 yaşından itibaren başlıyor. Biz bunu belki göremiyoruz ama kemikler yavaş da olsa erimeye, kaslar form kaybetmeye ve en önemlisi kolajen üretimi azalmaya başlıyor. Zaten bu sebeple formülasyonu bana ait olan Örümcek Ağı kreminin 25 yaş üstünde başlanmasının fayda sağlayacağını söylüyorum. Eğer mevcut kolajen yapınızı her zaman kaliteli tutarsanız, spor, su içimi, dengeli beslenme ve uyku düzenini bozmadan yaşamınıza devam ederseniz, bedeninize en büyük hediyeyi vermiş oluyorsunuz" açıklamasında bulunan Op. Dr. Bülent Cihantimur, Örümcek Ağı kreminin mevcut kolajeni kaliteli hale getirdiğini de vurguladı.

3 BÜYÜK YARDIMCI!


"Türkiye'de yapılan en büyük yanlış henüz yaşım genç, cildime herhangi bir şey yaptırmama gerek yok algısıdır. Nasıl hastalanmamak için elimizden gelen gayreti gösteriyor, dikkat ediyorsak, burada da aynısı geçerli. Yaşlanmamak için, yaşının iyisi olmak için dikkat etmelisiniz. 30'lu yaşların en büyük yardımcısı botoks, medikal dolgu ve Örümcek Ağı estetiği uygulamalarıdır. Bu 3 yardımcı, oluşmadan, kırışmadan yaşınızı dengelemenizi sağlar. Cildinizi bir kağıt gibi düşünün, buruştuktan sonra açmak zordur, o sebeple her zaman pürüzsüz kalabilmek için evde kendiniz az evvel saydıklarımı yapın ve bazı noktalarda da biz estetik cerrahlardan yardım almayı ihmal etmeyin" dedi.
Anahtar Kelimeler:
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yapılan yorumlarda tüm kullancılar yaptıkları yorum ve paylaşımlardan sorumlu tutulur.Herhangi bir suç teşkil edebilecek yazı veya yorumlarda kişi kendisi sorumlu olmaktadır.