Podolski'ye 7 Milyon Euro…

Halen Çinlilerin de peşinde olduğu Alman yıldız futbolcu Podolski için şimdide Brezilyalılar kolları sıvadı.

Podolski'ye 7 Milyon Euro…

Halen Çinlilerin de peşinde olduğu Alman yıldız futbolcu Podolski için şimdide Brezilyalılar kolları sıvadı. Adidas gibi güçlü bir markanın da sponsorluğunu alan Brezilya, yıldız futbolcu için 7 milyon Euro bütçe hazırladıklarını belirtti. Lukas Podolski bu iki ülke arasında zor bir tercih yapmak zorunda.

Lukas Podolski şuan yer aldığı Galatasaray’dan ayrılıyor. Çin kulüpleri Guangzhou Evergrande ve Beijing Guoan’ın istediği Galatasaray’lı Alman yıldız futbolcu Lukas Podolski  için, Çin’in en iyi futbol takımlarından olan Guoan takımı Cimbom’a 6 milyon Euro önermişti.

Podolski nereye transfer oldu?

Brezilyalılar da Lukas Podolski için pazarlığa katıldı. Flamengo kulübü, son yıllarda ciddi bir şekilde istediği gibi tecrübeli futbolcu için aradığı parayı dünyanın en büyük markası olan Adiddas sponsorluğunda buldu.

Podolski transferinde son durum nedir?

Flamengo, forma sponsoru olan dünyanın en büyük markası Adidas katkısıyla 7 milyon Euro değerinde bütçe hazırladı. Podolski’nin de anlaşmalı olduğu Almanya Adidas, bu transferi kesin ve net olarak kendisi üstleniyor. Çin ve Brezilya arasında tercih sebebi olarak kalan Lukas Podolski önümüzdeki günlerde kesin kararını verecek ve iki ülkeden birinde kariyerine  devam edecek.

Aylık Maaşı 3 Milyon Euro

Galatasaray, Podolski transferinden gelecek olan 7 milyon Euro’luk bonservis parasını olduğu gibi iç transfer bütçesi yapmayı düşünüyor. Aslan aynı zamanda 31 yaşındaki yıldız futbolcunun yıllık 3 milyon Euro’luk maaş giderinden de kurtulacak ve kulüp bütçesinde önemli bir ek kaynak olacak.

Anahtar Kelimeler:
PodolskiAdidas
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yapılan yorumlarda tüm kullancılar yaptıkları yorum ve paylaşımlardan sorumlu tutulur.Herhangi bir suç teşkil edebilecek yazı veya yorumlarda kişi kendisi sorumlu olmaktadır.