Çift kameralı 2017 iPhone 7S için hazır olun!

Apple, 2017 iPhone 7S ile yeni yılda telefon dünyasına bomba gibi bir giriş yapacağını hissettiriyor.

Çift kameralı 2017 iPhone 7S için hazır olun!
iPhone için yeni ve sevindirici bir iddia daha ortaya atıldı. 2 farklı ekran boyutu (4.7” – 5.5”) ile üretim yapan Apple, yeni çıkaracakları 2017 iPhone 7S için 5.8” inç ekran kullanmayı hedefleyerek üretim bandında yer vermek istiyor.

Japon blog yazarları tarafından duyumu alınan yeni iPhone 7S için sadece ekran büyüklüğünün 5.8” inç olması değil, dikey olarak çalışan çift lense sahip kamera olacağı konusunda da bilgi paylaştılar. İddiayı ortaya atan Japon blog sitesi Macotakara, daha öncede birçok yeni telefon modellerinin özelliklerini önceden bilgi edinebilen Asya tedarik zinciri ile iyi bilgi alışverişi olan bir teknoloji blog sitesi.

2017 iPhone 7S özellikleri

Apple, daha önce yine 5.8” inç olayını gündeme getirerek farklı modellerde kullanacaklarını belirtmişti fakat bir türlü üretim bandından yerini alamamıştı. Hızla büyüyen telefon borsasının büyük bir oranını iPhone telefon modeli ile elinde tutan Apple, 2017 iPhone 7S ile yeni yılda telefon dünyasına bomba gibi bir giriş yapacağını hissettiriyor.

Tam bir karmaşa olarak görünen bu durum Apple içinde zor bir karar. Şuan için 2 dar ekranlı iPhone modeli ile satış yapan Apple, yeni geniş ekranlı iPhone 7S için iddiaları yerine getirir ve üretime geçerse, diğer Apple ürünlerinde popülerlik durumları oldukça düşüş gösterebilir. Şuan için Apple’dan resmi bir açıklama olmadığı için teknoloji borsası herkesin farklı iddiaları karşısında kafa karışıklığı yaşamakta.

Anahtar Kelimeler:
AppleIphone 7s
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yapılan yorumlarda tüm kullancılar yaptıkları yorum ve paylaşımlardan sorumlu tutulur.Herhangi bir suç teşkil edebilecek yazı veya yorumlarda kişi kendisi sorumlu olmaktadır.