iPhone 7 BİM'de İndirimli Satılacak!

Dünyanın en hızlı gelişen teknoloji sektörüne, Türkiye'de indirim mağazacılığı yapan bir market zinciri olan BİM’de el attı.

iPhone 7 BİM'de İndirimli Satılacak!

Dünyanın en hızlı gelişen teknoloji sektörüne, Türkiye'de indirim mağazacılığı yapan bir market zinciri olan BİM'de el attı. Apple'ın en son modeli olan iPhone 7, 18 Kasım 2016 yani önümüzdeki Cuma günü BİM mağazalarında satışa sunulacak.

Her mübarek Cuma günü müşterilerine indirimli ürünler sunan BİM mağazaları, 18.11.2016 Cuma günü Apple'ın en son modeli olan iPhone 7'yi tüm Türkiye genelindeki BİM mağazalarında satışa sunacak.

 

Apple iPhone 7 Türkiye BİM Fiyatları

Apple kendi resmi sitesinde 32 GB'lık iPhone 7 için 3.249 TL fiyat belirlerken, Türkiye BİM mağazalarında bu fiyat 250 TL indirim ile 2.999 TL olarak satışa sunulacak. Garanti kapsamında cömert davranan BİM, 1 yıl Apple garantili 1 yıl ise BİM garantili olarak iPhone 7 ye destek verecek. 
Nasıl ki Apple'ın her yeni ürününde Çin'de 1 gece önceden kuyruklar oluşuyorsa, aynı şekilde bu kuyrukların BİM'de de oluşacağını garanti edebiliriz. Her hafta sınırlı sayıda gelecek bu indirimli iPhone 7 telefonlar için talep oldukça fazla olacaktır. Sizlere naçizane tavsiyemiz, BİM'de çalışan bir personelden o gün için Apple iPhone 7 gelip gelmeyeceğini sorarak ona göre erken saatlerde sıraya girmeniz olacaktır.


iPhone 7 Özellikleri

Ekran

Apple iPhone için iki nesildir üst üste sürdürdüğü 4.7 inç boyutlarında ve 750 x 1334 piksel çözünürlüğü olan ekrana iPhone 7 için herhangi bir farklılığa gitmeyerek aynı ölçüleri kullandı. İnç başına 326 piksel yoğunluk değeri taşıyan IPS LCD ekran bu modelde kullanılmaktadır.

Donanım

Apple'ın en güçlü işlemcisi olarak bilinen 4 çekirdekli Apple 10 Fusion iPhone 7 modelinde de kullanılmaktadır. Yoğun kullanımlarda bile 2.4 GHz hıza erişebilen yeni nesil işlemci, Apple'a göre CPU bazında %40, GPU bazında ise %50 daha güçlü olarak belirtildi. Bir önceki iPhone modellerinde olduğu gibi 2 GB RAM kullanılan modelde depolama alanları ise 32 GB, 128 GB ve 256 GB olarak üretim bandı olacak.

Kamera

iPhone 7 12 Mega Piksel çözünürlüğe sahip bir kamera kullanmaktadır. Yani bir önceki model olan iPhone 6s'ten çok daha kaliteli ve önem taşıyan bir yükseltme olduğunu söylemek mümkün. Bir önceki modellere göre iPhone 7 daha büyük bir sensöre sahip ve ayrıca OIS özelliğini de donanımsal anlamda destekliyor. iPhone 7 ile çekilen veya kayıt edilen görüntüler, OIS desteği ile görüntünün kayma ve bozulmasının büyük ölçüde önüne geçecek.
Anahtar Kelimeler:
AppleBİMIPhone 7
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yapılan yorumlarda tüm kullancılar yaptıkları yorum ve paylaşımlardan sorumlu tutulur.Herhangi bir suç teşkil edebilecek yazı veya yorumlarda kişi kendisi sorumlu olmaktadır.