LG V20 incelemesi ve Türkiye fiyatı

Lg V20 incelemesi için kameralar önemli bir yer tutuyor. Arkada, normal resimler için 16 megapiksel f / 1.8 diyafram kamerası ve geniş açılı çekimler için biraz daha düşük çözünürlüklü yine G5’te kullanılmış 8 megapiksel bir kamera bulunuyor.

LG V20 incelemesi ve Türkiye fiyatı

 Lg V20 incelemesine başlarken biraz geriye gitmemiz gerekiyor. LG V10, geçen yıl büyük, gösterişli ve mükemmel bir telefon olarak piyasaya sunuldu. Ancak Samsung Galaxy Note 5 veya Apple'ın iPhone 6S Plus'ın yaptığı gibi herkese hitap etmedi. Çoğu insan için biraz çirkin ve hantaldı. Şimdi LG v20’ye baktığımızda dış tasarım olarak büyük farklılıklar göze çarpıyor. Sıradışı dokusu, kıvrımlı gövdesi ve V10'a göre daha hafif kasası ilk bakıştaki değişikliklerden. LG'nin G5 ile başlayan en yeni minimalist takıntısına uygun olarak, daha şık ve hafif bir telefonla karşı karşıyayız.

LG V20, alüminyum bir kabuğa sahip ancak rakiplerinin pek çoğu gibi tek boyutlu bir tasarım değil, telefonu çok iyi örten sert plastik uç plakaları var. Arkadan baktığınızda sol tarafta, çıkarılabilir pile ulaşabilmek için arka kapağı açan bir düğme var. Pilin gücü 3200mah ve gayet yeterli gözüküyor. Çıkarılabilir kapağı olmasına rağmen, V20'nin metal kapağı sağlamdır ve ciddi bir basınç olmadan bükülmez veya kırılmaz ve tekrar yerine konması kolaydır. Ayrıca bir MicroSD kart yuvası ve tek bir SIM kart yuvası var.

Geniş Açı Kameralar

Lg V20 incelemesi için kameralar önemli bir yer tutuyor. Arkada, normal resimler için 16 megapiksel f / 1.8 diyafram kamerası ve geniş açılı çekimler için biraz daha düşük çözünürlüklü yine G5’te kullanılmış 8 megapiksel bir kamera bulunuyor. Hangi kamerayı kullanırsanız kullanın, muhteşem görüntü elde edebilirsiniz. V20 ile güneşli veya kapalı bir günde geniş lens kullanarak canlı renkler, kapsamlı detaylar ve güzel manzara görüntülerine ulaşabilirsiniz. Bu gibi çekimlerin çerçevesini ayarlamak için biraz pratik gerekiyor. Telefonunuzla birlikte gelen balık gözü efekti resimlerinize farklı ve oldukça şık bir boyut katar.

Çift Ekran

V10 ile LG telefonunda ikinci bir ekran konsepti geliştirdi. Ana ekrandan küçük bir ekran, hızlı erişim düğmeleri için tasarlanmış ve bildirimleri gösteriyor. V20'deki ikinci selfie kamera lensini çıkartarak, LG ekranın genişliğini 2.1 inç'e yükseltti ve çözünürlüğü 160 x 1040 piksele yükseltti. Bu şekilde daha kullanışlı bir ekran elde edilmiş.

Müzik Dinlemek İçin Birebir

Android 7.0 Nougat, LG V20'ye önceden kuruldu ve Google işletim sisteminin en son sürümüyle birlikte gelen ilk telefon. Nougat'taki değişikliklerden birçoğu ayrıntıdadır. Örneğin, bildirim bölgesindeki kısa bir sürükleme, bazı hızlı kısayolları gösterir (ancak yine de çoğunlukla V20'nin ikinci ekranında bulunur). En son kullanılan iki uygulamanın arasında, home tuşuna iki kez dokunarak geçiş yapabilirsiniz. 

Anahtar Kelimeler:
Lg V20
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yapılan yorumlarda tüm kullancılar yaptıkları yorum ve paylaşımlardan sorumlu tutulur.Herhangi bir suç teşkil edebilecek yazı veya yorumlarda kişi kendisi sorumlu olmaktadır.