Nokia 2017 yılında 4 farklı akıllı telefon çıkartıyor!

2017'ye damga vurmaya hazırlanan Nokia, yeni akıllı telefonları ile piyasayı sallamayı hedefliyor.

Nokia 2017 yılında 4 farklı akıllı telefon çıkartıyor!

2017 Nokia akıllı telefonların özellikleri

Efsane telefon markası olan Nokia, Microsoft'un da desteğini alarak eski popüler günleri için hazır olduğuna dair ip uçlarını kuvvetle vermeye başladı. Akıllı telefon piyasasında sessiz kaldığını gördüğümüz Nokia, kullanıcılarının eleştirilerini göz önünde bulundurarak 2017 için yep yeni bir model ile piyasada yerini alacağını daha önce belirtmişti.

Nokia bir birinden farklı tasarım ve donanım özelliklerine sahip telefonlarını yavaş yavaş piyasaya rakiplerinin arasına çıkartmaya başladı. 4 adet farklı model ile piyasaya yeni akıllı telefon sunan Nokia, telefon fiyatlarının orta ve yüksek olarak her kesime hitap edeceğini belirtti. Microsoft firması Nokia'nın Lumia modeline ilk çıktığı andan itibaren destek vermişti. Fakat Microsoft yöneticileri Lumia’dan istedikleri pazar payını alamadıkları için Nokia’nın yeni çıkaracağı 4 farklı akılı telefondan çok umutlular. Çünkü bu 4 adet yeni 2017 Nokia akıllı telefon modelleri her kesime hitap edecek.

Microsoft akıllı telefon sektöründe kendi adının kullanılmasını istemediği için Nokia ile anlaşma yaparak kendi markasını bu sektörde ön planda tutmak istemiyor. Ancak Microsoft, Nokia için oldukça büyük bir reklam kampanyası yaparak Las Vegas’ta gerçekleşecek olan CES-2017 fuarında yeni Nokia akıllı telefon modellerini sergileyecek. Nokia akıllı telefon modellerinin işletim sistemlerinin tamamı android olacağı duyuruldu. Bu büyük reklam kampanyası ardından adının piyasada geçmesini istemeyen Microsoft, bizim görüşümüze göre oldukça fazla konuşulan isim olacak. 

CES 2017 Fuar bilgileri : https://www.ces.tech/

Anahtar Kelimeler:
NokiaMicrosift
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yapılan yorumlarda tüm kullancılar yaptıkları yorum ve paylaşımlardan sorumlu tutulur.Herhangi bir suç teşkil edebilecek yazı veya yorumlarda kişi kendisi sorumlu olmaktadır.