Samsung Galaxy S7 Active Android 7.0 Yerine Nougat 7.1.1 Sürümüne Geçti mi?

Samsung Galaxy S7 Active, Android 7.0 yerine Nougat güncellemesi ile 7.1.1 sürümüne ne zaman geçiyor?

Samsung Galaxy S7 Active Android 7.0 Yerine Nougat 7.1.1 Sürümüne Geçti mi?

 Akıllı telefonlar şok edici derecede kırılgandır ve genellikle günlük yaşamın zorlamaları içinde tahrip olur. Dökülmüş bir bardak su telefonu kullanılamaz hale getirebilir, döşemeye çarpması ekranı parçalayabilir veya toz cihazınızın içine dolup yolunuzun servise düşmesine neden olabilir. Eskiden Panasonic ve Caterpillar gibi sağlam cihazlar bu konuda çok iyiydi ama elbette ki bu makinaların teknolojik özelliği bugüne kıyasla neredeyse yok denecek kadar azdı. İnsanlar daha şık, daha teknolojik, daha hafif ve daha fazla kapasiteye sahip pilli cihazlar istiyorlar. İşte Samsung bu ihtiyaçları karşılayabilecek Galaxy S7 Active ürününü piyasaya sundu.

Samsung'un Galaxy S7 Active ürünü kardeşi standart S7 kadar seksi olmayabilir, ancak daha dayanıklı ve daha güçlü olduğu kesin. Samsung’un Active telefonları dayanıklı bir estetik ile biliniyor ve genellikle amiral gemisi kardeşleriyle ortak noktalar paylaşıyorlar. S7 Active, taş gibi bir telefon isteyen insanlar için tasarlanmıştır – toza, neme ve suya metrelerce aşağıda bile dayanıklıdır.

Samsung, Active modelinde donanım anlamında eksik bir yön bırakmamış. Teknik özellik sayfasına baktığınızda, Galaxy S7 Active, normal Galaxy S7 ile neredeyse aynıdır. Qualcomm Snapdragon 820 işlemci ve 4GB RAM ile güçleniyor ve bu donanım özellikleri gayet iyi sonuç veriyor. Hız anlamında takdiri hakeden ürün, yoğun uygulamalar çalışırken bile gecikme-donma yaşamıyor.

Depolama alanıyla ilgili olarak Samsung, bir MicroSD kartı aracılığıyla 200GB'a kadar genişletilebilen 32GB'lık Active depolama alanı ile satın alınıyor. Bu büyüklükte bir hafızayı kedi resimleriyle kısa doldurmanız çok mümkün gözükmüyor, o yüzden hafıza için cihazın artı yönlerine bir tik atabiliriz.

Teknik özellikleri tamamlayan, 1440 x 2560 piksel çözünürlüğe sahip bir 5,1 inç ekran. Karanlıktan sonra çadırınıza girdiğinizde videoları izlemek için harika bir Samsung ekrana sahip olacaksınız. Kanımca, bu güzel ekranı zaten dayanıklı olduğundan cam kaplamayla kaplamak istemeyeceksiniz.

Galaxy S7 Active, düşük ışıklı fotoğrafçılığı geliştiren S7 ile aynı çift pikselli 12 megapiksel kameraya sahip. Galaxy S7 incelememizde, yüksek kaliteli görüntüler elde ettik. Aktive modelinde, bir iPhone ile bile aşık atabileceğiniz kadar kaliteli fotoğraflar çekebileceksiniz.

Samsung bu bataryayı hiç bir zaman bir akıllı telefona koymadı. Galaxy S7 Active, geçen yılki S6 Active'de bulunan 3,500mAh pil ve normal S7'deki 3.000mAh pilden daha büyük bir 4.000mAh batarya sunuyor. Sonuç, normal S7'ye göre yüzde 30 daha uzun pil ömrü. Active, bir buçuk gün şarj etmeden kullanılabilecek bir telefondur ve eğer telefonunuzu yoğun şekilde kullanmıyorsanız iki gün boyunca priz aramak zorunda kalmayacaksınız demektir.

Genel olarak Galaxy S7 Active, satın alabileceğiniz en dayanıklı telefon. Droid Turbo 2 ve Cat S60'dan daha güçlü olduğu kesin. Parmak izi sensörünün ve yeni nesil işlemcinin ilavesi büyük bir fark yaratıyor. S7 Active’i, doğa sporu yapanlara, kırık ekranlardan ve su dolu telefonlardan bıkmış kişilere mutlaka tavsiye ediyoruz.

Anahtar Kelimeler:
Galaxy S7Galaxy S7 Active
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yapılan yorumlarda tüm kullancılar yaptıkları yorum ve paylaşımlardan sorumlu tutulur.Herhangi bir suç teşkil edebilecek yazı veya yorumlarda kişi kendisi sorumlu olmaktadır.