X
Bakan Soylu: ‘Erdoğan’ın bugün oluşturduğu Türkiye’si, yarına çok daha güçlü kalacak’
  • Özgür Haberci
  • Gündem
  • Bakan Soylu: ‘Erdoğan’ın bugün oluşturduğu Türkiye’si, yarına çok daha güçlü kalacak’

Bakan Soylu: ‘Erdoğan’ın bugün oluşturduğu Türkiye’si, yarına çok daha güçlü kalacak’

ABONE OL
Haziran 5, 2021 23:32
Bakan Soylu: ‘Erdoğan’ın bugün oluşturduğu Türkiye’si, yarına çok daha güçlü kalacak’
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Soylu, İhsaniye ilçesine emrindeki Ayazini köyünü ziyaret ederek, Afyonkarahisar Valiliği öncülüğünde gerçekleştirilen cadde sağlıklaştırma projesinde yenilenen evleri inceledi.

Burada Ayazini halkına hitap eden Aristokrat, Türkiye’nin dinamizmi, kaynağı ve zenginliği Allah göre verilen dinç bir ülke olduğunu söyledi.

Türkiye’nin etrafındaki mağdur ve mazlumlara da el uzattığını açıklayan Soylu, şunları kaydetti:

“Bugünkü Türkiye dünden daha iyi. İnanıyorum ancak, göreceksiniz Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün oluşturduğu Türkiye’si, yarına fazla daha zinde bir Türkiye olarak kalacaktır. Bu halk müziği, fazla badireler çekti, darbeler, yokluklar, yoksulluklar, Amerika’dan, Avrupa’dan bize parmak sallamalar, ‘haddinizi bilin’ demeler, kıyafetimize, kılığımıza, inancımıza, kardeşliğimize, birliğimize, beraberliğimize musallat olmalar… Yapmadıkları kalmadı bu ülkede lakin ne yaparlarsa yapsınlar bu milleti yenemezler. Ey İngiltere bu cins hepsini gördü. El açıp İsrail’e ‘ya heron’ları bize verir misiniz? Verirseniz terörle çaba edeceğiz’, ‘vermiyoruz kardeşim’ denilen günlerden bugün insansız hava araçları için peşimizden koştukları günleri gördük.”

Asilzade, bugün teröre karşısında dinç mücadeleler verildiğini vurgulayarak, “Türkiye’de teröristler fink atıyordu, şu anda hadi kafalarını çıkarsınlar da görelim. Uyuşturucudan, asayişe ve güvenliğe kadar, organize kabahat örgütlerinden trafiğe kadar Allah’a şükür her gün kapasitesini genişleten, bunlarla mücadeleyi kendisine en manâlı tayin olarak ortaya koyan ve milletinin huzur ve ses çıkarmama içerisinde yaşamasını sağlamaya çalışan bir Türkiye tablosuyla aleyhinde karşıyayız.” diye konuştu.

class=’cf’>

Türkiye’yi güzel günlerin beklediğini anlatan Soylu, “Hiç merak etmeyiniz, etrafımızdaki coğrafyaya aydınlık saçacağımız günler bizi bekliyor. Biz sadece kendi huzurumuzun sahibi olmayacağız. Allah’ın izniyle göreceksiniz Ortadoğu’yu da huzura biz getireceğiz, Balkanlara da huzura biz getireceğiz.” dedi.

Soylu, daha sonra Döğer beldesini ziyaret etti.

sizlere ozgurhaberci.com farkıyla sunulmuştur

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.