X
Başkan Yüksel, Kapılarınızdan çiçekler, yüzlerinizden gülümsemeler eksik olmasın
  • Özgür Haberci
  • Gündem
  • Başkan Yüksel, Kapılarınızdan çiçekler, yüzlerinizden gülümsemeler eksik olmasın

Başkan Yüksel, Kapılarınızdan çiçekler, yüzlerinizden gülümsemeler eksik olmasın

ABONE OL
Mart 15, 2021 01:16
Başkan Yüksel, Kapılarınızdan çiçekler, yüzlerinizden gülümsemeler eksik olmasın
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ’in Sağlık Durumu Çalışanlarına ithafen yazdığı mesajı:

Kıymetli Sağlık Durumu Emekçileri,

Bu hoş ülkenin her bölgesinde, her koşul aşağı insan yaşamının kutsallığını canları pahasına savunan afiyet çalışanlarımız…

İnsanlık tarihinin en köklü, en meşakkatli mesleklerinden birini yapıyorsunuz. Sizlerin emekleri, özverili çalışmaları, çabaları ve mesleğe adanmışlığı ile fazla daha güçlüyüz.

Bir yılı doldurduğumuz pandemi süreci sağlığın; yaşamın odağı olduğunu, olmazsa olmazı olduğunu hepimize bir kez daha hatırlattı.

Sizler pandemi koşullarında verilen büyük mücadelenin en ön saflarında yer alarak; ailelerinizden uzak kaldınız, yorgun düştünüz, gerginlik ve zorlu koşullarda çalıştınız, hatta alıştırma arkadaşlarınızı bu onurlu mücadelede yitirdiniz.

Hekimlerimizin ve sağlık personelimizin ilçemizde bulunan hastanelerde verdiği mücadelenin bana kalırsa tanığıyım. Her koşulda yanınızda elde etmek için büyük çaba verdik, bir lahza bile olsa yükünüzü hafifletebildiysek ne mutlu bize.

Sizlere önce şahsım sonra tüm Kartallı komşularım adına içten gelen teşekkür ediyorum. Sizler, “Beni Türk hekimlerine itimat edin.” diyen Mustafa Kemal Atatürk ’ün güveni, Safiye Ali ’nin öncülüğü, Tıbbiyeli Hikmet ’in cesareti ile bizlere ilham vermeye devam ediyorsunuz.

Kapılarınızdan çiçekler, yüzlerinizden gülümsemeler yetersiz olmasın. 14 Mart Tıp Bayramı ’nızı kutluyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum.

İyi oysa varsınız.

 

sizlere ozgurhaberci.com farkıyla sunulmuştur

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.