X
Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! Sonuç ekranı millipiyangoonline.com’da!
  • Özgür Haberci
  • Gündem
  • Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! Sonuç ekranı millipiyangoonline.com’da!

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! Sonuç ekranı millipiyangoonline.com’da!

ABONE OL
Mayıs 26, 2021 19:19
Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! Sonuç ekranı millipiyangoonline.com’da!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sisal Şans tarafından gerçekleştirilen Deli Sayısal Loto çekilişi saat 21.30’da gerçekleşti. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr’den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar 47, 48, 49, 52, 58, 85 ve joker 15 oldu.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri Pazartesi ve Çarşamba günleri saat 21:30’da Cumartesi günü ise saat 21:45’te düzenleniyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI MİLLİPİYANGOONLİNE.COM’DA – TIKLA/ÖĞREN

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Deli Sayısal Loto, 1 ’den 90 ’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek sütun oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında asgari 2, maksimum ise 6 adet rakam bilirsen ayrı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com ya da Ulusal Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satmak bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu rakam kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

class=’cf’>

Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

Birinci kategori olan “6 bilen”, şampiyon kombinasyonun 6 rakamının tamamının dürüst varsayım edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 rakamının dürüst varsayım edildiği ve 6 ’ıncı rakamın “Joker” rakamına eşdeğer olduğu kombinasyonlardır.

Üçüncü kategori olan “5 haberdar olan”, kazanan kombinasyonun 5 rakamının dürüst varsayım edildiği ancak 6 ’ıncı rakamın “Joker” rakamından öbür olduğu kombinasyonlardır.Dördüncü kategori olan “4 haberdar olan”, şampiyon kombinasyonun 4 rakamının içten tahmin edildiği kombinasyondur.

Beşinci kategori olan “3 bilen”, şampiyon kombinasyonun 3 rakamının dürüst varsayım edildiği kombinasyonlardır.

Altıncı kategori olan “2 haberdar olan”, kazanan kombinasyonun 2 rakamının dürüst tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Kuponları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazırlanmış bilet satın alabilir veya “Sen Seç” ile terminalden tesadüfen sayı seçtirebilirsin.

Deli Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Ulusal Piyango ’nun resmi YouTube Kanalı üzerinden canlı olarak izleyebilirsin.

class=’cf’>

Oynadığın her sütun sadece 3 TL ’dir.

sizlere ozgurhaberci.com farkıyla sunulmuştur

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.