• Özgür Haberci
  • Gündem
  • Çılgın Sayısal Loto’da çekiliş heyecanı! Sonuçlar ve çekiliş canlı yayını millipiyangoonline.com’da!

Çılgın Sayısal Loto’da çekiliş heyecanı! Sonuçlar ve çekiliş canlı yayını millipiyangoonline.com’da!

ABONE OL
Haziran 2, 2021 15:57
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haftada üç defa düzenlenen Deli Sayısal Loto oyununda bu haftanın ikinci çekilişi için nefesler tutuldu. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilişi gerçekleşen Deli Sayısal Loto’da çekiliş bu akşam 21.30’da gerçekleşecek.

Deli Sayısal Loto çekilişleri Pazartesi ve Çarşamba günleri saat 21:30’da Cumartesi günü ise saat 21:45’te düzenleniyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

Çılgın Sayısal Lotoda çekiliş heyecanı Sonuçlar ve çekiliş canlı yayını millipiyangoonline.comda

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Deli Sayısal Loto, 1 ’den 90 ’a dek olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek sütun oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında minimum 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Deli Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Ulusal Piyango satış bayilerinden Deli Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan daha sonra 1 rakam çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

class=’cf’>

Kazanma oranı ise oynadığın sütun ve bildiğin numara adedine tarafından değişir:

Birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 rakamının tamamının doğru varsayım edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

İkinci kategori olan “5+1 haberdar olan”, kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ve 6 ’ıncı rakamın “Joker” rakamına eşdeğer olduğu kombinasyonlardır.

Üçüncü kategori olan “5 haberdar olan”, şampiyon kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ama 6 ’ıncı rakamın “Joker” rakamından ayrı olduğu kombinasyonlardır.Dördüncü kategori olan “4 haberdar olan”, kazanan kombinasyonun 4 rakamının doğru varsayım edildiği kombinasyondur.

Beşinci kategori olan “3 bilen”, şampiyon kombinasyonun 3 rakamının içten varsayım edildiği kombinasyonlardır.

Altıncı kategori olan “2 bilen”, şampiyon kombinasyonun 2 rakamının içten varsayım edildiği kombinasyonlardır.

Kuponları kendin doldurabilir, evvelden oynanmış hazırlanmış bilet satın alabilir ya da “Sen Seç” ile terminalden tesadüfen sayı seçtirebilirsin.

Deli Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango ’nun devlete ait YouTube Kanalı üzerinden canlı olarak izleyebilirsin.

class=’cf’>

Oynadığın her sütun yalnızca 3 TL ’dir.

sizlere ozgurhaberci.com farkıyla sunulmuştur

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.