X
Çılgın Sayısal Loto’da dev ikramiye! Çılgın Sayısal Loto sonuç ekranı millipiyangoonline’da
  • Özgür Haberci
  • Gündem
  • Çılgın Sayısal Loto’da dev ikramiye! Çılgın Sayısal Loto sonuç ekranı millipiyangoonline’da

Çılgın Sayısal Loto’da dev ikramiye! Çılgın Sayısal Loto sonuç ekranı millipiyangoonline’da

ABONE OL
Mayıs 22, 2021 18:06
Çılgın Sayısal Loto’da dev ikramiye! Çılgın Sayısal Loto sonuç ekranı millipiyangoonline’da
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Deli Sayısal Loto çekilişleri Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri almak üzere haftanın 3 günü saat 21:30 ’da düzenleniyor.

ÇEKİLİŞ HEYECANI MİLLİPİYANGOONLİNE.COM’DA SÜRÜYOR

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto, 1 ’den 90 ’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında minimum 2, azami ise 6 adet rakam bilirsen bambaşka miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Deli Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com ya da Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Hem Ulusal Piyango satmak bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonradan 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine tarafından değişir:

class=’cf’>

Birinci kategori olan “6 haberdar olan”, kazanan kombinasyonun 6 rakamının tamamının dürüst tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

İkinci kategori olan “5+1 haberdar olan”, şampiyon kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ve 6 ’ıncı rakamın “Joker” rakamına eşdeğer olduğu kombinasyonlardır.

Üçüncü kategori olan “5 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 rakamının dürüst tahmin edildiği ama 6 ’ıncı rakamın “Joker” rakamından farklı olduğu kombinasyonlardır.Dördüncü kategori olan “4 haberdar olan”, şampiyon kombinasyonun 4 rakamının dürüst tahmin edildiği kombinasyondur.

Beşinci kategori olan “3 haberdar olan”, şampiyon kombinasyonun 3 rakamının doğru varsayım edildiği kombinasyonlardır.

Altıncı kategori olan “2 haberdar olan”, şampiyon kombinasyonun 2 rakamının içten varsayım edildiği kombinasyonlardır.

Kuponları kendin doldurabilir, evvelden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya “Sen Seç” ile terminalden tesadüfen rakam seçtirebilirsin.

Deli Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango ’nun resmi YouTube Kanalı üzerinden canlı olarak izleyebilirsin.

Oynadığın her sütun sadece 3 TL ’dir.

class=’cf’>

18 yaşından büyük olan herkes Deli Sayısal Loto oynayabilir.

sizlere ozgurhaberci.com farkıyla sunulmuştur

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.