X
Cinsel ilişki iddiası sonrası dehşeti yaşatmıştı! Flaş gelişme…

Cinsel ilişki iddiası sonrası dehşeti yaşatmıştı! Flaş gelişme…

ABONE OL
Haziran 8, 2021 07:33
Cinsel ilişki iddiası sonrası dehşeti yaşatmıştı! Flaş gelişme…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Olay, 3 Haziran 2020 tarihinde Milli Bağımsızlık Caddesi’ndeki bir meslek uygun meydana geldi. Fatma Özdaş, içerisinde kezzap (sülfürik asit) olan kavanozla eski erkek arkadaşı Gürkan K.’nin çalıştığı iş yerine gitti. Gürkan K.’nin çalıştığı odaya dışarı giden Fatma Özdaş, yanında getirdiği kezzabı eski erkek arkadaşının yüzüne boşalttı. Olayda Gürkan K. ve Fatma Özdaş ile o sırada odada bulunan Yılmaz K. vücutlarına gelen kezzap sebebiyle yaralandı. Tedavisinin gerisinde tutuklanan Fatma Özdaş hakkında ‘kişinin yaşamını tehlikeye sokan bir duruma niçin olacak şekilde silahla kasıtlı olarak yaralama’ suçundan 9’uncu Asliye Ceza Mahkemesi’nde dava açıldı.

Mahkemenin karar duruşmasında Fatma Özdaş, Gürkan K.’nin eski erkek arkadaşı olduğunu, çoğu kez tartışma edip barıştıklarını söyledi. Olaydan bir hafta önce yolda tanımadığı kişilerce taciz edildiğini, bu şahısların kendisine ait cinsel içerikli videolar olduğunu söylediklerini, bunun üstüne Gürkan K.’yi aradığını gösteren Fatma Özdaş, şunları söyledi:

“Gürkan’a cinsel ilişkiye girdiğimiz sırada böyle bir çekim yapıp yapmadığını sordum. Bunun üzerine Gürkan böyle bir çekim yapmadığını, kendisinin olmadığını söyledi. sonra kendisini aradım fakat beni engellemişti. Ulaşamadığım için videoların Gürkan kadar paylaşıldığına dair bende tereddüd oluştu. Yaşadığım tacizler sebebiyle evimi taşımak zorunda kaldım. Evimi boyatmıştım, boyacılardan kalan asidi poşete koyup, iş yerine giderek Gürkan’ın yüzüne poşetin içindeki maddeyi rastgele attım. Poşet içerisinde yer alan maddenin içeriğini bilmediğim için bu şekilde hasar vereceğini bilmiyordum. Pişmanım. Beraatime karar verilmesini istiyorum.”

class=’cf’>

Eski erkek arkadaşına dehşeti yaşatmıştı Corona testi pozitif çıktı

Eski erkek arkadaşına dehşeti yaşatmıştı! Corona testi fazla çıktı

‘41 GÜN YOĞUN BAKIMDA KALDIM ’

Gürkan K. ise Özdaş’dan şikâyetçi olduğunu söyledi. Fatma Özdaş ile 3 ay birliktelikleri olduğunu ve bu sürede kesintisiz tartıştıklarını, evlenmek isteyince de ayrıldığını bildiren Gürkan K., “Telefonla konuştuğumuz dönemde Fatma bana cinsel birlikteliğimize ait video çekip çekmediğimi sordu, ben de böyle bir çekim yapmadığımı ve paylaşımda bulunmadığımı söyledim. Olay tarihinde davalı meslek yerimize geldi. Yanıma gelerek elindeki poşeti ‘Hadi Gürkan bu da sana’ diyerek yüzüme içten boşalttı. Ben yaralanma nedeniyle 41 gün yoğun bakımda kaldım ve tedavim halen devam etmektedir” dedi.

Kolları ve göğsünde yanıklar oluşan Yılmaz K. de Özdaş’ın, Gürkan K.’nın yüzüne kezzap attığı anı görmediğini, önce bir ıslaklık hissettiğini, gerisinde da kolları ve göğsünde yanma başladığını, 12 gün çare gördüğünü belirterek Fatma Özdaş’dan şikâyetçi olduğunu söyledi.

class=’cf’>

Eski erkek arkadaşının yüzüne kezzap atmıştı Tutuklandı

Eski erkek arkadaşının yüzüne kezzap atmıştı! Tutuklandı

ÖZDAŞ’IN İDDİA ETTİĞİ GÖRÜNTÜLER GÜRKAN K.’DE ÇIKMADI

Mahkeme savcısı ise mütalaasında Gürkan K.’ye ait materyallerde yapılan incelemede Fatma Özdaş’ın bahis ettiği müstehcen görüntülerin bulunamadığını, böylece cezada hileli kışkırtma indirimin uygulanmamasını istek etti. Yargılama sonunda mahkeme heyeti Fatma Özdaş’ı tabanca farzedilen kezzap ile Gürkan K.’nin yaşamını tehlikeye sokmasından dolayı 9 sene, Yılmaz K.’yi yaralamasından nedeniyle da 3 yıl 4 ay edinmek üzere toplam 12 sene 4 ay hapis cezasına çarptırdı. İyi hal indirimi uygulamayan mahkeme, Fatma Özdaş’ın tutuklulukta kaldığı süreyi göz önüne alarak tahliyesine karar verdi. Kararın ardındaki Fatma Özdaş terhis oldu.

Cinsel ilişki iddiası sonrası dehşeti yaşatmıştı Flaş gelişme...

class=’cf’>

HER İKİ TARAF DA KARARI İSTİNAFA TAŞIDI

Gürkan K.’nin avukatı, Özdaş’ın terhis kararına itiraz edip, dosyayı istinafa taşıdı. İstinafa yapılan müracaatta Fatma Özdaş’ın yaptığı eylem itibariyle adam öldürmeye teşebbüs suçundan yargılanması gerektiği belirtildi. Özdaş’ın avukatı da mahkemenin cezaları üst sınırdan ve iyi hal indirimi uygulamamasından nedeniyle karara itiraz edip dosyayı istinafa taşıdı.

İstinaf Mahkemesi ’nde görülecek dosyada bahşedilen cezanın onanması halinde Fatma Özdaş, tutuklanarak her tarafta cezaevine girecek.

sizlere ozgurhaberci.com farkıyla sunulmuştur

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.