Cumhurbaşkanı Erdoğanın katıldığı açılışa damga vuran diyalog Kahkahalar yükseldi
  • Özgür Haberci
  • Gündem
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katıldığı açılışa damga vuran diyalog! Kahkahalar yükseldi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katıldığı açılışa damga vuran diyalog! Kahkahalar yükseldi

ABONE OL
Haziran 5, 2021 14:24
Cumhurbaşkanı Erdoğanın katıldığı açılışa damga vuran diyalog Kahkahalar yükseldi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Samsun’da Kızılırmak Deltası’ndaki açılışa bağlanan Cumhurbaşkanı Erdoğan makasların çocuklara verilmesini isteyince Vali Zülküf Dağlı ‘Burası ayrıntılarıyla doğal bir etraf, ülkemizin en nadide doğal ortamlarından bir her birine. Bu açıdan makas değil’ dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘İnsaf edin bundan böyle makas çocuklarda mı olacaktı? Siz onlara verecektiniz. Siz onlara doğal makas veremiyor musunuz? Doğal makasınız da mı değil? Bende doğal makas var. Aralıksız yanımda taşırım’ dedi ve cebinden çıkardığı çakıyı kameralara gösterdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Ay-yıldız var, görüyorsun. Bu doğal. Ve maharetleri de çoktur’ dedi.

Son dakika... Talimatı verdim dedi ve duyurdu... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Müsilaj belasından denizlerimizi kurtaracağız

Son dakika… ‘Talimatı verdim’ dedi ve duyurdu… Cumhurbaşkanı Erdoğan: Müsilaj belasından denizlerimizi kurtaracağız

BİNALİ YILDIRIM’DAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’I GÜLDÜREN ESPRİ 

Cumhurbaşkanı Erdoğan açılış için Muğla’ya bağlandıktan daha sonra ‘Vali bey makaslar hazırlanmış mı?’ sorusuna ‘Makaslarımız hazırlanmış yok Cumhurbaşkanım, inşallah Insanlar Bahçemizin açılışını yaptığımızda kurdeleyi keseceğiz’ yanıtını alınca ‘Vallahi yandık ya’ dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğanın katıldığı açılışa damga vuran diyalog Kahkahalar yükseldi

class=’cf’>

Bu diyaloğun üstüne salondaki AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ‘O değin açılış yapıyoruz ama ne makas kaldı ne kurdele’ deyince gülümseten anlar yaşandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan da Binali Yıldırım’ın esprisi sonrası kahkaha attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Bu olmadı, nasıl makası kurdeleyi bulundurmaz. Binali bey diyor oysa ‘O kadar açılış yapıyoruz ama ne makas kaldı ne kurdele’ Çocuklarımıza makas ve kurdeleleri yarın teslim edeceksiniz’ dedi.

sizlere ozgurhaberci.com farkıyla sunulmuştur

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.