X
Erdoğan’dan tüm Türkiye’ye çağrı! Türk aşısı TURKOVAC’la ilgili müjdeyi verdi
  • Özgür Haberci
  • Gündem
  • Erdoğan’dan tüm Türkiye’ye çağrı! Türk aşısı TURKOVAC’la ilgili müjdeyi verdi

Erdoğan’dan tüm Türkiye’ye çağrı! Türk aşısı TURKOVAC’la ilgili müjdeyi verdi

ABONE OL
Ağustos 11, 2021 20:24
Erdoğan’dan tüm Türkiye’ye çağrı! Türk aşısı TURKOVAC’la ilgili müjdeyi verdi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

İnsan hakları ihlali düşüncesine katılmıyorum. Bir devletin görevi nedir? Vatandaşını sağlığını korumaktır. Sağlığını koruması için gerekli olan ne ise bunları temindir. Biz bu işleri başardık. Şehir hastanelerimizle birlikte ülkemizi farklı bir yere taşımış durumdayız.

Kovid-19’la mücadelede elimizdeki en güçlü silahımız aşı. Hastalığın ortadan kalkması için toplumun büyük kısmının bağışıklık kazanması şart, bunu aşıyla kazanacak. Biz toplumumuzun tamamının aşılanmasını istiyoruz. Biz de herkes gibi kendi aşımızı TURKOVAC olarak geliştirme çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Son günlerde artan vakaların aşılanma durumuna baktığımızda görüyoruz ki hastaneye yatanların, yoğun bakımlarda tedavisi gerekenlerin ekseriyeti aşı olmayanlar veya aşı sürecini tamamlamamış olanlar. Tüm vatandaşlarımızı Cumhurbaşkanları olarak aşı olmaya davet ediyorum.

TURKOVAC AŞISINDA SON DURUM

class=’cf’>

Şu anda ilgili hastanelerimiz yoğun şekilde devam ediyor. Bunun 3. doz aşamasındayız. Neticeler şu ana kadar gayet güzel. Herhalde müjdeyi yıl dolmadan alacağız.

OKULLAR AÇILACAK MI?

Kabine toplantısında yeni Milli Eğitim Bakanımız bize sunumunu yapacak, bu da o konular arasında yer alıyor. Temennimiz odur ki yüz yüze eğitime geçebilmek. Bu konuyla ilgili Mahmut Bey hazırlıklarını bu istikamette yapmışsa ve gerçekten okullarımız açalım diyorsa biz de Kabine olarak bu işe ikna olursak hayırlı olsun deriz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye yolgeçen hanı değildir

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye yolgeçen hanı değildir
Cumhurbaşkanı Erdoğandan ekonomiye dair dikkat çeken değerlendirme

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ekonomiye dair dikkat çeken değerlendirme

 

Canlı Borsa – Altın Fiyatları – Döviz Kurları için Bigpara

sizlere ozgurhaberci.com farkıyla sunulmuştur

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.