ERÜ de Uzaktan Eğitim Sürecinde Etkin İletişim konferansı

ERÜ ’de ‘Uzaktan Eğitim Sürecinde Etkin İletişim’ konferansı

ABONE OL
Mart 15, 2021 01:34
ERÜ de Uzaktan Eğitim Sürecinde Etkin İletişim konferansı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KAYSERİ, – ERCİYES Üniversitesi (ERÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi kadar online ‘Uzakta Eğitim Sürecinde Etkili İletişim ’ konulu konferans düzenlendi.
Online olarak düzenlenen etkinliğe, ERÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Faik Bilgili ile akademisyenler ve öğrenciler katıldı. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Faik Bilgili etkinliğin açılış konuşmasında amaçlarının düzenlenen etkinlik ile öğrenciler ile bir araya varmak olduğunu söyledi. Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış ise, “Pandemi nedeniyle eğitim-öğretimde bazı değişikler yerine getirmek zorunda kaldık. Pandemiden sonradan dünya yeni bir düzene girdi. Sadece üniversiteler değil, birçok ülke ve kurumlar bazı yeni alışkanlıklara alışmak zorunda kaldı. Buda insanları yeni hedeflere, yeni tedbirler ile tedbir olmak zorunda bıraktı. Bu bağlamda üniversite olarak bahar döneminde yaşadığımız sıkıntıları yaşamamak ve öğrencilerimize daha kaliteli bir eğitim arzetmek için pandemi sebebiyle yüz yüze olmasa bile uzakta eğitimde verebileceğimiz en nitelikli eğitimi verebilmek için elimizden geleni yaptık. Bu konuda maddesel alt yapımızı geliştirdik. Özellikle öğretim üyelerimize uzakta eğitim ile ilgili eğiticilerin eğitimi çalıştayı ve eğitimleri düzenledik. Bu konuda çalıştay yapan Türkiye ’de ilk üniversite Erciyes Üniversitesi oldu. Bizler,  kendi öğretim üyelerimize uzak eğitim ile alakalı eğitimler vermeye de devam ediyoruz” diye konuştu.

sizlere ozgurhaberci.com farkıyla sunulmuştur

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.