X
Estetikte trend küçük dokunuşlar

Estetikte trend küçük dokunuşlar

ABONE OL
Mart 15, 2021 01:17
Estetikte trend küçük dokunuşlar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Lokal uyuşma aşağıda da uygulanabilen badem göz estetiği için daha aşağı ve üstteki göz kapağına müdahale edildiğini söyleyen Dr. Vural, “Göz çevresinde oluşan kırışıklıklar için birtakım bambaşka göz çevresi bakım ürünleri kullanılabilir. Ama bunlar aralıksız kullanılması gereken ürünlerdir. Uzun vakit devamlılık istenildiği taktirde göz çevresi estetiği dürüst seçim olacaktır” dedi.

Estetikte trend küçük dokunuşlar

BADEM GÖZ ESTETİĞİ NASIL YAPILIR?

Operasyonun az daha 30 dakika sürdüğünü gösteren Op. Dr. Vural şu bilgileri verdi: “Bu işlem neredeyse 30-60 dakika aralarında sürmektedir. Göz bölgesinde dış kenarlar lokal uyuşturma ile uyuşturularak işleme başlanır. Uygulama yapılacak bölgeler kalemle işaretlenir. Operasyonda göz kenarları yukarı dürüst taşınır ve fazla olan deri varsa alınır. Kullanım sırasında yerel anestezi ile yapıldığından nedeniyle hastayla konuşmak mümkündür. Uyanıktır, yalnızca işlem yapılan bölgeleri hissetmez. Takriben 1 saatin sonunda işlem biter ve uygulama yapılan bölgeler çok ince dikiş malzemesiyle dikilir. Estetik şekilde dikim olur. Takiben sıradan 4 gün sonra dikişler alınır ve yerlerinde iz kalmaz.”

“AYNI GÜN TABURCU OLUNABİLİYOR”

Hastanede yatış gerektirmeyen  bu işlem doğru hastanın aynı gün taburcu edildiğini ve evine gidebildiğini söyleyen Op. Dr. Vural, “Düşük göz yapısı kişiyi daha bitap, mutsuz ve ihtiyar göstermektedir. Bu durumda kişiyi sosyal ve psikolojik olarak etkilemektedir. Badem göz estetiği ardından kişilerin bakışları daha dinamik olup, karşısında tarafla iletişime geçerken kendilerini sosyal ve psikolojik olarak daha kuytu hissederler. Badem göz estetiği bir işlem olmakla birlikte sonuçları kalıcıdır. Yaz kış rahatlıkla yapılabilen bir operasyondur” dedi.

 

SİVİLCELERE ELMA SİRKESİ İLE VEDA EDİN 

iframe height: 100% !important;width: 100% !important;]]>

Sivilcelere Elma Sirkesi ile Veda EdinSon dönemlerde faydalarını daha sık duyduğumuz elma sirkesi, akne ve sivilcelere de iyi geliyor. Peki elma sirkesi sivilce tedavisinde nasıl kullanılır?

daha fazla video için

sizlere ozgurhaberci.com farkıyla sunulmuştur

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.