X
Meme ve karın estetiği birlikte yapılabilir

Meme ve karın estetiği birlikte yapılabilir

ABONE OL
Mart 15, 2021 01:17
Meme ve karın estetiği birlikte yapılabilir
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kişinin ihtiyacına tarafından meme estetiği ile karın estetiği benzer anda tek ameliyatla yapılabilir. Meme büyütme ve karın germe cerrahi ve cerrahi olmayan teknikler kullanılarak kombine bir şekilde düzeltilebilir. Meme estetiği, karın germe, kol germe veya yağ aldırma estetikleri bir arada kombine edilebilir. bunun dışında yüz germe, göz kapağı ile kaş kaldırma veya alın germe operasyonları benzer operasyonda yapılabilir. Keza burun ile çene estetiği operasyonları birleştirilebilir. Burun estetiği ile birlikte ihtiyaca kadar dudak, çene, elmacık kemiği dolgunlaştırma işlemleri de gerçekleştirilebilir.

Kombine estetik operasyonları iyileşme süreçlerini birleştirir. Birey iki farklı işlem ve iyileşme süreci yaşamak durumunda kalmaz. Kısacası kişinin ilk önce zamandan kazanmasını sağlar. Bunun yanı sıra yapılan estetik operasyonlar birbirini tamamlar. Meme ve karın germe operasyonları kişinin vücudunun bir anda daha estetik bir hal almasını sağlayarak daha etkili bir netice sağlar. Karın germe ya da yağ aldırma ihtiyacı olan kişilerde meme büyütme estetiği tek başına istenilen sonucu sağlamayabilir. Kombine estetik operasyonları hem ameliyat, keza iyileşme sürecini ayrıca de daha estetik bir sonuca ulaşılmasına muavin olur.

Meme ve karın estetiği birlikte yapılabilir

arpanetmedya.com’a katkıları için teşekkür ederim.

sizlere ozgurhaberci.com farkıyla sunulmuştur

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.