MHP Genel Başkanı Bahçeli Hiç kimsenin gücü yetmeyecektir

MHP Genel Başkanı Bahçeli: Hiç kimsenin gücü yetmeyecektir

ABONE OL
Mart 22, 2021 08:58
MHP Genel Başkanı Bahçeli Hiç kimsenin gücü yetmeyecektir
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MHP lideri Bahçeli, partisinin 13’üncü Herzamanki Büyük Kurultay’ın peşinde parti teşkilatlarına kutlama ve teşekkür mesajı gönderdi. Bahçeli, kurultayın başarıyla yapıldığını, Milliyetçi-Ülkücü Hareket’in iradesinin tecelli ettiğini belirterek, “Kovid-19 salgını nedeniyle seyircisiz yapılan kurultayımız, ruh ve şuur bakımından, bununla birlikte mana ve muhteva açısından öncekilerini aratmamış; düzen, harmoni, disiplin ve sağduyu gün boyu salona hâkim olmuştur. Türkiye’mizin her yöresinden heyecanla Ankara’ya gelen dava arkadaşlarım, hayranlık verici duruşlarıyla, derin saygı edilecek dirayetleriyle tarihi görevlerini yerine getirmişler, Milliyetçi Hareket Partisi’nin gücünü kanıt etmişlerdir. 18 Mart’ta istiklal için birlik bayraklaşmış, istikbal için dirlik ayağa kalkmış, kazanın Türkiye olacağı dosta da düşmana da gösterilmiştir” dedi.

‘NE KADAR İFTİHAR ETSEM AZDIR’

Bahçeli, kurultayın 2023’ün ve sonraki yılların stratejik hedeflerinin berrak şekilde tezahürüne etraf ve imkan sağladığını belirterek, “Bunun yanına, demokrasinin ve milliyetçiliğin birbirini nasıl tamamladığı, biri olmadan diğerinin ne değin yetersiz, hatta yetkisiz kaldığı gerçeğinden hareketle; 13’üncü Herzamanki Büyük Kurultayımız keza demokrasi şaheseri, keza de milliyetçiliğin şahlanışı olarak ulusal hafızalara kazınmıştır. Hiç kuşku yok oysa, 18 Mart 2021 tarihinde yapılan kutlu toplantımız, aylardan beri insanüstü emek veren, alın teri döken ve davasının geleceği için çıkarsız ve hesapsız uğraş eden siz kıymetli arkadaşlarımın göz alıcı bir eseri, takdir ve tebrik edilecek muvaffakiyetidir. Elbette ne dek onur etsem azdır. 18 Mart’ı müteakiben milletimizin ve partililerimizin en samimi duygu ve düşüncelerini yansıtan yoğun tebrikat mesajları ve iyi dilekleri kurultayımızın beklenen duruşu ve etkiyi gerçekleştirdiğinin en güzel işareti olmuştur. Bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da, kışkırtma ve tuzaklara karşısında uyarı ederek, fitne ve fesada karşı uyanık durarak, partimizle birlikte Cumhur İttifakı’nın yükselişini engellemeye karşın kara propagandalara aldırmadan inandığımız yolda, kutlu ülkülerimiz uğruna mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi, milletimiz ne diyorsa, neyi istiyorsa, neyi bekliyorsa, ahlaklı ve ilkeli siyasetini o yönde icra edecektir” diye konuştu.

‘KAZANAN TÜRKİYE OLACAK’

Kurultaya katılanlara teşekkür eden Bahçeli, şunları kaydetti:

“Yegâne geçimini sağlama kapısı rivayet olanların algı oyunlarına, sosyal medyadan ahkam kesen bozguncu odaklara, yalanı ve demokrasi kalpazanlığını iş edinmiş bulanık zihniyetlere katiyen fırsat verilmeyecektir. Cumhur İttifakı’nın 2023 vizyonunu kundaklamaya hiç kimsenin gücü yetmeyecektir. Bu kapsamda bütün parti teşkilatlarımızın bu duyarlılıkla çalışmalarına devam edeceğine inancım tamdır. 13’üncü Herzamanki Büyük Kurultay sürecinde ve nihai olarak kurultay gününde, yüksek bir dava ahlakıyla ve mesuliyet bilinciyle Milliyetçi-Ülkücü Hareket’in iradesinin tezahürüne destek veren, bizatihi buna refakat eden bütün dava arkadaşlarıma ve saygın ailelerine teşekkür ediyorum. Kurultay salonumuza teşrif eden siyasi parti temsilcilerine, salgından dolayı aramıza katılmayan her gönül insanımıza, destek ve dualarıyla bizleri şevklendiren her vatandaşımıza şükranlarımı sunuyorum. 13’üncü Herzamanki Büyük Kurultay sonucunun, devletimize, milletimize, demokrasimize, davamıza, Türk ve İslam dünyasına ve insanlığa hayırlar getirmesini Rabbim’den niyaz ediyorum. İstiklal için birlik, istikbal için dirlik, şampiyon Türkiye olacak. Cenab-ı Allah yar ve yardımcınız olsun. Yolunuz, bahtınız ve alnınız açık olsun; ne mutlu Türküm diyene.”

sizlere ozgurhaberci.com farkıyla sunulmuştur

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.