X
Milletimizin gönlüne de talibiz

Milletimizin gönlüne de talibiz

ABONE OL
Haziran 8, 2021 04:26
Milletimizin gönlüne de talibiz
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KÂBUS BÜYÜYOR

“Marmara Denizi ’nde müsilaj kâbusu büyüyor. Deniz salyası bütün Marmara ’yı, hatta Kuzey Ege ’yi etkiliyor. Bu, yalnızca denizin üzerini örten bir pislik yok aynı zamanda denizin altını da öldüren, çölleştiren bir bela. Bize ait tek denizimiz Marmara Denizi can çekişiyor. Bugünlere şüphesiz de gelmedik. Fakat bugün bu konuda en son konuşacak olanlar, ülkeyi 19 yıldır yöneten, İstanbul ’u 25 sene idare eden, sonunda da ‘İstanbul ’a ihanet ettik ’ diyen mevcut kadrolardır. Marmara Denizi bu ihanetlere ayaklanma ediyor. Yılların hatalarını ‘Alın, yüzleşin ’ diyerek, suyun yüzüne vuruyor.

DİSİPLİN KURULU ÇALIŞACAK MI?

AK Parti ’nin son kongresinde MKYK ’ya seçilen bir siyasetçiye, milletvekili seçimlerinde çanta çanta para verildiği iddiası var. Bu iddiaları ciddiye almak gerekir. 10 bin dolar maaşa bağlanan siyasetçi de hala kesin değil. Erdoğan İçişleri Bakanı ’nı çağırıp bu konuda bilgi aldı mı? Partisinde para çantası alma iddialarına muhatap siyasetçiden savunma istedi mi? Disiplin kurulunu çalıştıracak mı?

ARAŞTIRMA KOMİSYONU KURULMALI

class=’cf’>

Keza 10 bin dolar ücret meselesi, ayrıca de Sezgin Baran Korkmaz konusu fazla ciddidir. Bu bakan hakkındaki iddialara TBMM gidişat etmelidir. Derhal bir Araştırma Komisyonu kurulmalıdır. Bu iddialar kendisine sorulmalı, gerekiyorsa konu soruşturma sürecine taşınmalıdır. Meclis Başkanı, parti gruplarını ikna ederek, Meclis ’in bu rezalete el koymasını sağlamalıdır.

KUCAKLAŞMAYA HAZIRIZ

Eğer Türkiye, bugün bu buhranı yaşıyorsa, bu vatandaşın suçu değildir. Ülkeyi yönetme kabiliyetini yitirmiş ilk önce oturanların suçudur. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında, CHP olarak Türkiye ’yi düzlüğe çıkarmaya hazırız. Yeni kurallarla, yeni kurumlarla, yeni kadrolarla ülkemizin ufkunu açmaya hazırız. Ülkede gerginliği bitirmeye, parti ayrımı gözetmeden bu ülkeyi seven herkesle kucaklaşmaya, barışmaya hazırız. Biz milletimizin sadece oyuna yok, gönlüne de talibiz. Biz hazırız, vakit cilalı. Tercih zamanıdır bu zaman. Milletten korkma sandıktan kaçma Erdoğan.

HER MANZARA BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR

(İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ’in ‘Biz tek namzet girelim HDP bambaşka aday çıkarsın önerisi) Halk Müziği ittifakının genel başkanlarının dile getirdiği her bakiş bizim için değerlidir.”

sizlere ozgurhaberci.com farkıyla sunulmuştur

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.