X
Şans Topu çekilişi için heyecanlı bekleyiş! Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonline’da
  • Özgür Haberci
  • Gündem
  • Şans Topu çekilişi için heyecanlı bekleyiş! Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonline’da

Şans Topu çekilişi için heyecanlı bekleyiş! Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonline’da

ABONE OL
Haziran 6, 2021 16:53
Şans Topu çekilişi için heyecanlı bekleyiş! Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonline’da
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Baht Topu çekilişi bu akşam saat 20:00’da başlayacak. Çekilişin sona ermesinin arkasından sonuçlar Millipiyangoonline.com adresinden yayınlanacak.

ÇEKİLİŞ HEYECANI MİLLİPİYANGOONLİNE.COM’DA SÜRÜYOR

ŞANS TOPU’NUN KURALLARI

Bir kolonun üstteki bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesine işaretlenir.

Bir ya da ansızın pozitif sütun oynanabilir.

Tek sütun ücreti 2 TL ’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satmak noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu bilhassa, sütun altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve tesadüfen 5+1 numara ile uğurlu kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

class=’cf’>

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üstteki bölümden 5 göstermelik artı ve/ya da daha alçak bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üstteki bölümden maksimum 10 numara, daha alçak bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek ansızın artı çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, sütun iptal edilebilir.

Ne değin kazanabilirsin?

Şans Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte meydana çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 ya da 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 haberdar olan Talih Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde pat diye fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

sizlere ozgurhaberci.com farkıyla sunulmuştur

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.