X
Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonline’da
  • Özgür Haberci
  • Gündem
  • Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonline’da

Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonline’da

ABONE OL
Haziran 6, 2021 17:54
Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonline’da
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çekilişin sona ermesinin ardındaki sonuçlar Millipiyangoonline.com adresinden yayınlandı.

ÇEKİLİŞ SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ŞANS TOPU’NUN KURALLARI

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 parça başına işaretlenir.

Bir veya birden pozitif sütun oynanabilir.

Tek sütun ücreti 2 TL ’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem kadar tesadüfen seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satmak noktalarında satılan Baht Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi yüklemek istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile uğurlu kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 göstermelik artı ve/ya da daha aşağı bölümden 1 göstermelik pozitif işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda ansızın çok kolon oluşturulur. Üst bölümden maksimum 10 numara, daha aşağı bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

class=’cf’>

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne dek kazanabilirsin?

Kısmet Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte meydana çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 ya da 0+1 numara içten varsayım edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 haberdar olan Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Benzer ikramiye kategorisinde ansızın fazla kazanan olduğu takdirde ise ikramiye havuzu kazananlar aralarında eşdeğer bölüşülür.

sizlere ozgurhaberci.com farkıyla sunulmuştur

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.