X
Şans Topu’nda çekiliş heyecanı! Sonuçlar ve çekiliş canlı yayını millipiyangoonline.com’da!
  • Özgür Haberci
  • Gündem
  • Şans Topu’nda çekiliş heyecanı! Sonuçlar ve çekiliş canlı yayını millipiyangoonline.com’da!

Şans Topu’nda çekiliş heyecanı! Sonuçlar ve çekiliş canlı yayını millipiyangoonline.com’da!

ABONE OL
Mayıs 26, 2021 16:16
Şans Topu’nda çekiliş heyecanı! Sonuçlar ve çekiliş canlı yayını millipiyangoonline.com’da!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sisal Kısmet tarafından gerçekleştirilen Talih Topu çekilişi bu akşam 20:00’da gerçekleşecek. Ulusal Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr’den canlı olarak yayınlanacak.

ŞANS TOPU SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

Şans Topunda çekiliş heyecanı Sonuçlar ve çekiliş canlı yayını millipiyangoonline.comda

Talih Topu oynamanın kuralları neler?

Talih Topu (5+1) oyunu, iki öbür rakam kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanıyor. Üstteki bölüm 1-34 numaradan, alt birim ise 1-14 göstermelik oluşuyor.
Oyunseverler, üst bölümden 5 adet, alt bölümden 1 adet numarayı seçerek oyuna katılabiliyor.
Kısmet Topu, ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1), (1+1) ve yeni kategorisi (0+1) olarak sıralanıyor. Yenilen Kısmet Topu oyununda, oyunseverler bundan böyle üst bölümde bilemese de daha aşağı bölümde 1 numara bilse de kazanıyor.

Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi hem sayıları doğrudan bayiye söyleyerek ya da “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Baht Topu ’nda her kolonun fiyatı ise 2 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili detaylı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

class=’cf’>

Şisal Şans ’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapılar ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Bütün çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun bir şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve TALIH MERKEZİ adı bahşedilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

sizlere ozgurhaberci.com farkıyla sunulmuştur

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.