X
Savcılar gereğini yaptı

Savcılar gereğini yaptı

ABONE OL
Haziran 8, 2021 04:26
Savcılar gereğini yaptı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

“İlgili birey nerede konuşuyor? Türkiye düşmanlığıyla aşina bir ülkenin içerisinde bir otelde konuşuyor. Otel değiştiriyor, güvenlik gerekçesiyle. Değiştirdiği bütün oteller benzer patronun otelleri. Onun için diyorum; ne söylediğinden öte nerede söylediği kıymetlidir. Biz, bu oyunlara gelmeyeceğiz. Hatalarımız varsa temizleriz, gereğini yaparız. Kaldı ki mafya ile AK Parti en son bir araya gelecek iki kavramdır.

6 YIL ÖNCE HAYIR DEDİK

Parti Sözcümüz Ömer Çelik, 2015 yılında düzenlediği basın toplantısında Peker ’in mitinglerinin sorulması üstüne, ‘Bizim genel prensibimiz bellidir. Kişiler kim olursa olsun, bazı organizasyonlar varsa bunlara aleyhinde çıkarız. Bunların AK Parti ile hiçbir ilgisi değil ’ dedi. Peker birkaç yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ’na, ‘Eğer ben mafyaysam, parti yöneticilerinize, vekillerinize sormanız gerekmez mi, bir mafyaya neden ziyarete geldiniz? ’ diye sordu. Bunu görmeyen basın, bugün İçişleri Bakanı Süleyman Asilzade ve AK Parti Genel Başkanvekili Binali Şimşek ile ilgili iddiaları vazgeçilmez ayla getirmeye çalışıyor. Hatalı yapan, hele bizim partimizde varsa, bunu ayıklama görevimiz. AK Parti ’nin hatası varsa, bireysel olarak, gereğini AK Parti yerine getirmek durumundadır, yaparız.”

sizlere ozgurhaberci.com farkıyla sunulmuştur

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.