X
‘Seçime tek adayla gitmek daha faydalı ’

‘Seçime tek adayla gitmek daha faydalı ’

ABONE OL
Haziran 6, 2021 04:35
‘Seçime tek adayla gitmek daha faydalı ’
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Akşener Halk Müziği TV canlı yayınında gündeme dair açıklamalarda bulunurken kısaca şunları söyledi:

– “Sayın Aristokrat dedi fakat ‘bir vekil Sedat Peker ’den 10 bin dolar maaş alıyor. ’ Bu şaibenin ortadan kaldırılması lazım. Ana mesele şantaj olarak kullanılmasıdır.

RÖVANŞ DÜRÜST DEĞİL

– Rövanş dürüst yok, bu ülke fazla şey yaşadı gitti. Devr-i sabık dediğimiz şey, bir ağız dalaşı gürültü haline dönülmesi içten yok. Lakin hukukun işletilmesi şart.

– Sayın Erdoğan ’ı Netanyahu ’ya benzetirken siyaset etme sistematiğine bir vurgu yaptım. Sultancıl, popülist liderler üzerine. (Erdoğan ’ın ‘Bunlar iyi günleriniz ’ sözleri) AK Parti genel başkanına İYİ Parti genel başkanı olarak verebileceğim çok hoş cevaplar var lakin o vakit devreye Cumhurbaşkanı giriyor.

– 24 Haziran ’daki deneyimime dayanarak çıkardığım bir tecrübe var. Önerim şu: Seçime karşılıklı bir adayla gidilmenin yardımsever olduğuna inanıyorum. Tek adayla gitmenin daha yardımsever olduğunu düşünüyorum. Farklı teklifler mutlaka değerlendirilecek, bir noktaya varılacak.

– HDP Cumhurbaşkanı adayı çıkarmalı. HDP aday zaten çıkarır.”

sizlere ozgurhaberci.com farkıyla sunulmuştur

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.