X
Son dakika: Marmara’da müsilaj sorunu… ‘Hemen devreye girdi tavizsiz uygulanacak ’
  • Özgür Haberci
  • Gündem
  • Son dakika: Marmara’da müsilaj sorunu… ‘Hemen devreye girdi tavizsiz uygulanacak ’

Son dakika: Marmara’da müsilaj sorunu… ‘Hemen devreye girdi tavizsiz uygulanacak ’

ABONE OL
Haziran 7, 2021 15:19
Son dakika: Marmara’da müsilaj sorunu… ‘Hemen devreye girdi tavizsiz uygulanacak ’
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Partili Çelik ’in açıklamalarından satır başları şu şekilde:

Marmara Denizi ile ilgili ortaya çıkan müsilaj konusu ile Çevre ve Şehircilik Bakanımız çalıştay düzenledi. Hepimiz bu konuyla yakından ilgiliyiz. Son derece sıkıntılı edici bir tablo. Eylem planı her açıdan dinç bir şekilde peşine düşüp takip edilecek ve gerekleri yerine getirilecek.

Bakan Kurumdan Marmara Denizi ve deniz salyası için önemli açıklama..

Bakan Kurum’dan Marmara Denizi ve deniz salyası için manâlı yorumlama..

Deniz salyası sorununun kendi kaderimiz olan tabiatı tüm bu tehlikelerden gözetmek için ciddi bir dikkat olarak ele alınması gerektiğini değerlendiriyoruz. Biyolojik temizleme tesisi yapmanın ne değin önemli olduğu, esas atmama töreni düzenlenmesinin ne değin yanlış bir meslek olduğu ortaya çıktı. 3 yılda tamamlanacak bir eylem planıdır. Arkadaşlarımız Meclis’te de takip edecekler. Önergeler verilecek. Gündemimizde kalmaya devam edecek.

Arkadaşlarımız Meclis’te de takip edecekler. Önergeler verilecek. Gündemimizde kalmaya devam edecek. Cumhurbaşkanımızın ortaya koyduğu çerçeve bundan sonra partimiz için talimattır. Millet Bahçeleri projelerini fazla yakından peşine düşüp takip ediyoruz. Çevre siyaseti en kayda değer başlıklarımızdan birini oluşturuyor. Atık Getirme Merkezleri de hayata geçmiş oldu. 46 ilimizde 80 halk müziği bahçesi de acilen yapım aşamasındadır. Yaptığımız en manâlı işlerden biri doğal gazın yaygınlaştırılmasıdır. Geniş detaylı ağaçlandırma faaliyetleri sürdürülüyor.

class=’cf’>

Müsilaj kâbusunun ilk test sonuçları açıklandı Deniz salyasının nedeni tek hücreli canlı...

Müsilaj kâbusunun birincil deneme sonuçları açıklandı! Deniz salyasının nedeni tek hücresel canlı…

DOĞAL GAZ MÜJDESi

Karadeniz’de ortaya çıkan doğal gaz müjdesi Türkiye’nin enerji tedarikinde oyun değiştirici aktör olarak yükselişini ortaya koydu. Deniz tabanında doğal gaz üretim tesisleri kurulacak, karada işleyip kullanıma hazır ışık halkası getirilecek tesisler kurulacak.

Türkiye bu açıklamaya kilitlenmişti Erdoğan yeni müjdeyi duyurdu: Yeni doğal gaz keşfi...

Türkiye bu açıklamaya kilitlenmişti! Erdoğan yeni müjdeyi duyurdu: Yeni doğal gaz keşfi…

Türkiye bu tarihi keşfi gerçekleştirirken bile siyasetçi sıfatı taşıyan birinin rahatsızlık duyduğunu görüyoruz. Allah herkese Türkiye’nin başarıları ile sevinmeyi nasip etsin. Bunun bir nasip meselesi olduğu da görülüyor. İnşallah bu başarılar daha fazla artacak, milletimizin geleceği daha da güçlenecek.

Pençe Şimşek ve Pençe Kartal operasyonları ile Eren operasyonları zinde bir şekilde sürüyor. Biz tüm mücadeleyi kendi ulusal güvenliğimiz için gerçekleştiriyoruz. Dünyanın en yasal mücadelesini veriyoruz. Asker, polis görevlilerimize , jandarmamıza saldırdığı gibi vatandaşlarımıza saldırıyor. Maalesef karşımızda içerde fazla kuvvetli, içerde bunun tercümanları olan psikolojik harp unsurları çıkıyor. Montajlı fotoğraflarla Türkiye’nin sivillere karşı eylemi var gibisinden bir yaklaşım sergiliyorlar. Bunu yapanlar Türkiye ile Irak arasındaki ilişkinin bozulmasını arzulayanlardır.

Mülteci konusu insanlığın gündemini oluşturmaya devam ediyor. En son Yunanistan’da mültecileri caydırmak için yüksek ses çıkaran bariyerler gündeme alındı. Yunanistan sınırlarına mülteci gelmesin diye yapıyor. Ses bombaları insanların sağlığı üstünde etki bırakan bir değişiklik silah.

Benzer şekilde fena bir eylem Danimarka’dan geldi. Sığınmacıların başvurularını değerlendirirken onları ülke sınırları dışına çıkarabilecekleri bir yasa çıkardı. AB’den yapılan izah etme Avrupa değerlerine yerinde uğraş verilmelidir.

YUNANİSTAN’A TEPKİ

class=’cf’>

Yunanistan sınırlarına mülteci gelmesin diye yapıyor. Ses bombaları insanların sağlığı üzerinde etki bırakan bir değişiklik silah.
Benzer şekilde fena bir eylem Danimarka’dan geldi. Sığınmacıların başvurularını değerlendirirken onları ülke sınırları dışına çıkarabilecekleri bir yasa çıkardı. AB’den yapılan tanımlama Avrupa değerlerine yerinde uğraş verilmelidir.

İhlaller karşı hiç bir iş yapılmıyor. Avrupa demokrasileri Akdeniz’e gömülüyor.

AHMET ŞIK’IN ‘KATİL DEVLET’ SÖZLERİ

Milletvekili sıfatı taşıyan birinin devlet katildir demesi, biz bu üslubu nereden biliyoruz. Silahlı terör örgütleri tarafından kullanılan bir üslup. Böyle düşünüyorsa TBMM’de ne işi var? Böylesi bir iki yüzlülük kabule dilebilir bir şey değil.

class=’cf’>

Bir devlete katil çağrıda bulunmak o devletin irk tarafından verilmiş meşruiyetine saldırıdır. Bu yapılan iş herhangi bir eleştiri değildir.

Zaten hakkında soruşturma açılmış. Eğer doğruysa buna tepki verilmiyor muhalefetten dediniz, muhalefetten bazılarının da arkadaşımızdır diye sahiplenmesidir.

HDP İDDİANAMESİ

Eksikler var diye iade edilmişti. Zannediyorum eksiklerin tamamlanmasıyla başlayan süreç.

Belde seçimi besbelli tercih olmadığı için seçimin olmasıyla öne çıktı. Bir aday cumhur ittifakının adayı olarak girdi. Biz bu meselenin bir takım partiler tarafından niçin büyütüldüğünü ilgiyle izledik.

sizlere ozgurhaberci.com farkıyla sunulmuştur

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.