X
‘Sopalı’ tedavi hayrete düşürmüştü! Skandal bitmedi… Şimdi de mobil şube açtı
  • Özgür Haberci
  • Gündem
  • ‘Sopalı’ tedavi hayrete düşürmüştü! Skandal bitmedi… Şimdi de mobil şube açtı

‘Sopalı’ tedavi hayrete düşürmüştü! Skandal bitmedi… Şimdi de mobil şube açtı

ABONE OL
Ağustos 7, 2021 09:08
‘Sopalı’ tedavi hayrete düşürmüştü! Skandal bitmedi… Şimdi de mobil şube açtı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Başakşehir’de açtığı büro mühürlenen Mala Ali Kürdistani, sözde tedavisini gerçekleştirmek için sosyal medya üzerinden İstanbul’da kaydettiği videolarını paylaşıp, hesaplar üzerinden randevu vermeyi sürdürüyor.

Son paylaştığı videoda ise ‘Various video messages from Turkish İstanbul’ yani ‘İstanbul’dan çeşitli mesajlar’ yazması dikkat çekti. Videoda uzun süredir kullandığı ‘Mala Ali Kürdistani’ ismini de değiştirerek kendisine ‘Dr. Ali Mahmud Hasan’ dediği görüldü.

Kalak’ın, sosyal medya üzerinden çok sayıda isim kullandığı tespit edildi. Edinilen bilgilere göre ofisinin mühürlenmesinin ardından Mala Ali Kürdistani’nin sözde tedavilerini dışarıda sürdürdüğü, sosyal medya üzerinden randevulaştıktan sonra sözde tedaviyi olmak için gelen kişilerle araçta ve otelde buluştuğu ifade edildi.

Sözde şifacının sopası kırıldı ama... Kuyruk bitmedi

Sözde şifacının sopası kırıldı ama… Kuyruk bitmedi

Mala Ali Kürdistani’nin ‘sopalı tedavi’ için randevu oluşturduğu telefon numaralarına DHA ulaştı. Kürdistani’nin asistanlarının çok temkinli davrandığı dikkat çekti. Arayanları Kürdistani’nin yönlendiren bir kişi DHA muhabirine “Hoca şu anda burada İstanbul’da. Başakşehir’de şu an kimse yok, randevu alanları tedavi etmeye devam ediyor. Randevu defteri var.

Sopalı tedavi hayrete düşürmüştü Skandal bitmedi... Şimdi de mobil şube açtı

O defterde ismi olmayanlar hoca tarafından bakılmıyor. Hoca İstanbul’da bazen gelenlere bakıyor, randevu olsa kesin bakar, randevu yoksa bakmaz” dedi.

class=’cf’>

Sopalı tedavi dehşete düşürmüştü Mala Ali Kürdistani kayıp, mühürlenen ofisi önünde hala bekliyorlar

‘Sopalı tedavi’ dehşete düşürmüştü! Mala Ali Kürdistani kayıp, mühürlenen ofisi önünde hala bekliyorlar

‘ŞİFA’ İÇİN DEVE İDRARI İÇTİĞİ VİDEO ORTAYA ÇIKTI

Kürdistani’nin yıllar önce, sosyal medya üzerinden bir deve ile çektiği video ortaya çıktı. Videoda devenin idrarını demir bir kaba koyarak, bir başka sıvı ile karıştırdığı, ardından da o idrarı içtiği görüldü. İdrarlı tedaviyi başkalarına uyguladığı da düşünülüyor.

Sopalı tedavi hayrete düşürmüştü Skandal bitmedi... Şimdi de mobil şube açtı

 

Canlı Borsa – Altın Fiyatları – Döviz Kurları için Bigpara

sizlere ozgurhaberci.com farkıyla sunulmuştur

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.