X
Süper Loto’da çekiliş heyecanı! Sonuçlar ve çekiliş canlı yayını millipiyangoonline.com’da!
  • Özgür Haberci
  • Gündem
  • Süper Loto’da çekiliş heyecanı! Sonuçlar ve çekiliş canlı yayını millipiyangoonline.com’da!

Süper Loto’da çekiliş heyecanı! Sonuçlar ve çekiliş canlı yayını millipiyangoonline.com’da!

ABONE OL
Mayıs 27, 2021 16:48
Süper Loto’da çekiliş heyecanı! Sonuçlar ve çekiliş canlı yayını millipiyangoonline.com’da!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sisal Kısmet göre gerçekleştirilen Süper Loto çekilişi bu akşam 21:30’da gerçekleşecek. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr’den canlı olarak yayınlanacak.

Süper Loto; Salı, Perşembe ve Pazar günleri almak üzere haftanın 3 günü çekiliyor.

Süper Lotoda çekiliş heyecanı Sonuçlar ve çekiliş canlı yayını millipiyangoonline.comda

SÜPER LOTO SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

Süper Loto oynamanın kuralları neler?

1 ile 60 rakam arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto ’da asgari 2, azami 6 adet sayıyı dürüst varsayım ederek ayrı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine kadar değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları aracısız olarak bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele rakam seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto ’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

Bütün çekilişler canlı yayınlanıyor!

class=’cf’>

Şisal Kısmet ’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapılar ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Bütün çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle belirlenmiş olan ve BAHT MERKEZİ adı bahşedilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen cümbür cemaat çekilişe katılabiliyor.

sizlere ozgurhaberci.com farkıyla sunulmuştur

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.