X
Tavizsiz uygulanacak

Tavizsiz uygulanacak

ABONE OL
Haziran 8, 2021 04:26
Tavizsiz uygulanacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TEDİRGİN EDİCİ BİR TABLO

“Çevre ve Şehircilik Bakanımız bir çalıştay düzenledi, partimizde de Çevre ve Şehircilikten sorumluluk sahibi Genel Başkan Yardımcımız konuyu takip ediyor. Son derece huzursuz edici bir tablo. Natürel burada ortaya meydana çıkan Çevre ve Şehircilik Bakanımızın açıkladığı eylem planı her açıdan peşine düşüp takip edilecek ve gerekleri zinde bir şekilde yerine getirilecek. Tabiat rakibimiz yok tabiat arkadaşımızdır, evimizdir, çevre kaderimizdir.

ESAS ATMAMA TÖRENLERİ

Bu deniz salyası sorununun ciddi bir uyarı olarak ele alınması gerektiğini değerlendiriyoruz. Bakanımızın açıkladığı eylem planı tavizsiz biçimde uygulanacak. bu vesileyle biyoloji ile ilgili arıtma tesislerini yapmanın ne kadar manâlı olduğu, biyolojik temizleme tesisi yapmamakla övünmenin, bunlarla ilgili esas atmama töreni düzenlemenin de ne dek yanlış olduğu bir kere daha ortaya çıktı.

TAKİP EDECEĞİZ

class=’cf’>

Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızla yakın ilişki içerisinde atılan her adım, yapılan her meslek yakın bir şekilde izleniyor. Bu eylem planının hayata geçmesi aramak ortaya çıkan bu fena manzaranın değil edilmesi için adımların atılmaya başlandığının göstergesi. Çevre konusu 5 Haziran Dünya Çevre Günü ’nde yoğun bir biçimde işlendi. Cumhurbaşkanımızın yalnızca o gün ortaya koyduğu çerçeve bundan sonrası kabinemiz için ve partimiz için bir talimattır, bir çerçevedir.

EKSİKLERİN TAMAMLANMASI

(HDP ’ye Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı göre hazırlanan kapatma iddianamesi) Eksikler var diye iade edilmişti. Zannediyorum eksiklerin tamamlanmasıyla başlayan süreç.

sizlere ozgurhaberci.com farkıyla sunulmuştur

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.