X
TBMM Başkanı Şentop: 100 yıldan fazla zaman geçti fakat…

TBMM Başkanı Şentop: 100 yıldan fazla zaman geçti fakat…

ABONE OL
Mart 18, 2021 11:05
TBMM Başkanı Şentop: 100 yıldan fazla zaman geçti fakat…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İşte TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un açıklamalarından öne çıkanlar:

Atalarımız, ‘Su uyur düşman uyumaz’ demişlerdir. Aradan 100 yıldan pozitif vakit geçti lakin bir takım devletlerin milletimize ve devletimize aleyhinde geçirmek bilmez bir kindarlıkla, hiç hak etmediğimiz bir düşmanlıkla saldırdıklarını, ülkemizi bölüp parçalamak ve mümkünse işgal etmeye yönelik kötü niyet beslediklerini tespit etmek zorundayız.

Düşmanlar, 100 sene önce Mehmetçiğin kanını dökmesi için, şehirlerimizi yakıp yıkması ve halkımızı katletmesi için eskiden sömürgeleştirdikleri Asya ve Afrika ülkelerinden asker üniforması giydirilmiş köleler toplayıp getirmişlerdi. Günümüzde de benzer bir yöntemi uyguluyor ve vekalet savaşları yürütüyorlar. Geçmişte de işgale girişim ettikleri bölgelerin halklarından ve maalesef kendi halkımızdan kandırabildiklerine vekalet veriyor, onları eğitip donatıyor ve bu mankurtlaşmış grupları savaştırarak kendi işgalleri için iddiaya göre zemin oluşturuyorlardı.

sizlere ozgurhaberci.com farkıyla sunulmuştur

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.