X
Yaşadıkları şoku anlattılar: Böyle bir şeyi ilk defa görüyorum

Yaşadıkları şoku anlattılar: Böyle bir şeyi ilk defa görüyorum

ABONE OL
Haziran 7, 2021 14:18
Yaşadıkları şoku anlattılar: Böyle bir şeyi ilk defa görüyorum
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul’da yoğun görülen, deniz salyası olarak da adlandırılan müsilajin görüldüğü noktalardan olan Kadıköy Fenerbahçe, Moda Sahilleri ile Kurbağlıdere’de İBB ekipleri temizleme çalışması yaptı. Deniz yüzeyinde yoğun olarak yer alan deniz salyasını ekipler filelerle toplandı. Toplanan deniz salyalarının atık birleştirme tesislerine götürüldüğü öğrenildi.

“BÖYLE BİR ŞEYİ İLK KERE GÖRÜYORUM”

Yoğun şekilde deniz salyasının olduğu Fenerbahçe Sahili’nde vatandaşlar böyle bir şeyi başta gördüklerini dile getirdi. Doğma yükselme Kadıköylü olduğunu söyleyen Kazım Çelikkan daha önce böyle bir manzarayla karşılaşmadığını söyledi. “Şaşırdık böyle bir şeyi ilk defa görüyorum. Kendimce sahillerin beton olması etkiliyor. Sahil olsa deniz kendini temizleyecek. 1 aydır bu şekilde” diye konuştu.

Tüm Türkiyenin gündeminde Deniz salyası için heyecanlandıran çalışma

Tüm Türkiye’nin gündeminde! Deniz salyası için heyecanlandıran alıştırma

“NORMALDE DENİZE GİRERİM BU SEFER AYAĞIMI BİLE SOKMADIM”

class=’cf’>

Kayıkhane işleten Atakan Eren de, “Böyle bir şey görmedim, 21 senedir buradayım. Buranın sahibi Hasan Reis 95 yaşında. O da böyle bir şey görmemiş. 20 gündür bu şekilde arada gidiyor, her yerde geliyor. Adam orada çalışıyor. Denizin dibinde demir var, bulamıyor. Bulmaya çalışıyor, kazıyor. Siyah bir şey çıkıyor.

Yaşadıkları şoku anlattılar: Böyle bir şeyi ilk defa görüyorum

Normalde denize girerim. Bu sefer ayağımı bile sokmadım. Dost şortla girer, tulumla giriyor. Korkuyor. Ne olduğunu bilmiyoruz. Şayet de deri kanseri olacak” dedi.

Ve deniz salyası kâbusu Karadenizde de görüldü..

Ve deniz salyası kâbusu Karadeniz’de de görüldü..
Bakan Kurumdan Marmara Denizi ve deniz salyası için önemli açıklama..

Bakan Kurum’dan Marmara Denizi ve deniz salyası için kayda değer açıklama..

sizlere ozgurhaberci.com farkıyla sunulmuştur

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.