X
Yeğen Gülen ’den FETÖ sırları! Kod adı: Osman…

Yeğen Gülen ’den FETÖ sırları! Kod adı: Osman…

ABONE OL
Haziran 7, 2021 05:01
Yeğen Gülen ’den FETÖ sırları! Kod adı: Osman…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MİT ’in Kenya ’da yakalayıp Türkiye ’ye getirdiği Selahaddin Güler Yüzlü, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı ’nın sürdürdüğü soruşturma dahilinde tutuklanmıştı. Yeğen Gülen ifadelerinde, FETÖ içindeki zor kavgasına ilişin de açıklamalarda bulundu. Yeğen Gülen, ablasının eşi olan Cevdet Türkyolu ’nun Gülümseyen ’e en yakın birey olduğunu belirterek, ifadesinde özetle şunları söyledi :

TÜRKYOL İLE ÖZCAN KAVGASI

“Bütün özel açlık ve işlerini yapan, en özelini bilen kişidir. Odasının temizlenmesinden çamaşırlarının yıkanmasına dek her şeyi ile ilgilenen kişidir. Fetullah Gülümseyen ’in odasının giriş kartı sadece ondadır. Burada başlamak istediğim bir konu eniştem Cevdet Türkyolu ile Mustafa Özcan arasındaki senelerdir süren husumet, 15 Temmuz ’dan sonradan ayrıntılarıyla gün yüzüne çıktı. Mustafa Özcan örgütün bütün kontrolünü ve para gibi bütün gücünü kendi altında biriktirmek istiyordu. Alp Aslandoğan, Fetullah Güler Yüzlü ’in diyalog sorumlusudur. Gülümseyen ’in bilgisi zarfında olmayan hiçbir açıklamayı paylaşmaz. Ama bir defasında Mustafa Özcan, Ali Ursavaş, Mustafa Yeşil ve bazı heyet üyeleri hazırladıkları bir bildiriyi Yüksek Dağ Aslandoğan ’a vererek bunun, Güler Yüzlü ’in bilgisi zarfında olduğunu söyleyerek Twitter ’dan yayını yapıldı. Bu data de Türkiye ’de ‘cemaatte ayrılma ’ biçiminde konuşuldu. Bu yayından Güler Yüzlü ’in haberi olmadığını öğrenen Alp Aslandoğan YouTube ’dan özür videosu yayınladı.”

Yeğen Gülen ’den FETÖ sırları Kod adı: Osman...

class=’cf’>

O BİNADA MOLLALAR NÖBET TUTAR

“Amcam Fetullah Güler Yüzlü ’in kalmış olduğu yer büyük binadadır. Bir adi girişi, üstelik sadece Cevdet Türkyolu ’nun girebildiği garaj girişi vardır. Bu garajdan kutup amcam Fetullah Gülümseyen ’in odasının olduğu kata geçiş vardır. Amcamın hizmetinde olan mollalar her gün dönüşümlü nöbet tutmaktadır. Mollalar ya da istişare üyeleri amcamın katına telefon çıkaramazdı.”

GÜVENLİĞİ ABD ’Lİ FİRMA SAĞLIYOR

“(Fetullah Gülen ’in kaldığı kampüs) Bu kampın girişinde Amerika ’da bulunan bir güvenlik şirketinin personelleri bulunmaktadır. Bu kampın dış güvenliğini bu firma sağlamaktadır. Kampın giriş kısmında misafirlerin arandığı ve kartların verildiği yerde uzun zamandır amcam Fetullah Gülen ’in yanına bulunan Kadir ve Sadık ödev yapardı. Randevusuz kimse gelemezdi. Bu randevuları Cevdet Türkyolu ayarlıyordu. Gelen misafirler eğer ancak yatılı gelecek ise bunların yerlerini de tekrar Cevdet Türkyolu ayarlıyordu. Misafirlerin odalarında bağış kutuları bulunurdu. Kalan kişiler bu kutulara para bırakıp örgüte bağışta bulunuyorlardı.”

Kod adı ‘Osman ’

Kod adı ‘Osman ’

sizlere ozgurhaberci.com farkıyla sunulmuştur

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.